Jirko, proč už neděláme starty? :)

Dovolte, abych se Vám představila. Jsem Vendy a budu vám představovat kadetky, starší žákyně a mladší žákyně. Přeji příjemné počteníčko :) Jako první představuji nadějnou nahravačku Lucku Vízdalovou.

 

Jaké byly tvé volejbalové začátky? Kdy, kdo tě trénoval?
Na volleyball mě přivedla Barča Švihelová, která mě asi půl roku přemlouvala, ať na volleyball začnu chodit. Bylo to asi ve druhé třídě. Myslím, že jako první si se mnou užívali Zdenička a Jirka Kryštůfek.
Jaké cvičení tě baví nejvíce, a které bys naopak nejraději zrušila?
Baví mě starty (nesmí jich být ale moc :D), které teď už ale moc neděláme. Taky už moc neděláme Jirkovu oblíbenou obíhačku, to je ale zase dobře, pač ta bavila opravdu jen Jirku. Taky zrovna neskáču, když Jirka řekne „jděte se rozsmečovat“, smečuju ráda, ale nebaví mě nahrávat! To je ale dost velký problém, když jsem nahrávačka =D.
Jaký sport kromě volejbalu provozuješ?
Ráda plavu, ale nesmí se na mě nikdo dívat :). Taky dost dobrý sport je florbal, basket a tenis. Ale úplně nejvíc miluju tanec, ale nevím, jestli je to sport.
Hraješ na flétnu. Proč sis vybrala právě flétnu? Čeho bys chtěla ve flétně dosáhnout?
Jako malá jsem měla takový svůj tajný sen, chtěla jsem jít na konzervatoř. Ale co bych dělala, když bych vyšla konzervatoř s flétnou? No, asi nic moc :D. Vybrala jsem si ji, protože na flétnu hodně lidí pohlíží jako na primitivní nástroj a rodiče chtěli, abych na něco hrála, tak jsem si vzala flétnu. Teď už moc dobře vím, že flétna není tak nenáročný nástroj, jak si většina lidí myslí.
Proč sis vybrala právě volejbal?
Uvrtala mě do toho kámoška. Kdyby mě furt Baruš neprudila, nikdy by mě nenapadlo jít na volleyball. Asi bych šla na karate, ale obojí bych nejspíš nestíhala, a tak je to volleyball. I když poslední dobou si nejsem svým rozhodnutí jistá…
Jak se ti líbilo, když u nás hrála repre?
Bylo to úžasný, nikdy by mě nenapadlo, co všechno se dá vybrat, nebo z čeho všeho se může dobře nahrát a z toho ještě líp smečovat!
Tvůj největší sportovní úspěch? Kdyby sis mohla vybrat kohokoli, s kým by sis chtěla zahrát, kdo by to byl?
Největší sportovní úspěch? Asi druhé místo v městské lize základních škol a postup do Českého poháru. I kdybych mohla hrát s nejlepšími volleyballovými hráči, stejně bych nejradši zůstala v sestavě, se kterou jsme byli na Českém poháru. Celý víkend jsem obdivovala nejrychlejší nohy z celého týmu, které patří Nikče Haraštové. Skvělé byly samozřejmě taky smeče Barči Šimkové, Verči Andrlíkové, Didi Křivkové, Terky Kissové a Míši Urbánkové, která dokáže smečovat z každé náhry. To zvládne taky Míša Frantová, ale jen když je účko. Nevím proč, ale Míša je jediná, kdo dokáže pořádně smečovat z mojí ,,náhry“ za hlavu. Nikdy ale nezapomenu na Sáru Benkovou, která je podle mě nejlepší. A když ne ve všem tak určitě ve smeči ze středu. Sára je prostě skvělá!!!
Minulý týden jsi byla na kvalifikaci českého poháru. Popiš nám, jaké to bylo, s kým jste hrály…?
Z kvalifikace máme určitě všichni skvělé zážitky, a nejen ty volleyballové, viď Didi :D. Hrály jsme s velkým počtem družstev, já si ale nejvíc pamatuju Opavu a Prostějov.
Kam se chystáš po základní škole?
Nevím proč, ale čím jsem starší, je tahle otázka čím dál víc častá. Ale i teď ti řeknu to, co zatím asi všem: Nemám tušení, kam půjdu, ale určitě nechci na gympl a ani na ekonomku.
Oblíbené jídlo a pití?
Jídlo určitě kuřecí steaky, ale jen ty od tatínka. K pití ice tea a mléko.
Oblíbená hudba?
Nemám žádnou hudbu ,,V.I.P.“, poslouchám to co se mi líbí. Z hudebních žánrů jsem ale nejvíc zaposlouchaná do Hip Hopu a R´n´B.
Sleduješ volejbalové stránky? Co nejvíce sleduješ?
Volleyballové stránky nejsou nejčastější odkaz na který klikám, ale když už se kouknu, tak na čtvrteční rozhovory.
Co vzkážeš fanouškům?
Aby chodili fandit, povzbuzovat a tak zvedat sebevědomí hráčů =D.
Díky za rozhovor.
Jasně, žádný problém :)).

 

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll