Jsem ráda, že jsme porazili naše učitele, jmenovitě p. Macha a p. Střeštíka z ÚSK :)Momentálně je se svým týmem na letním soustředění v Hošťálkové. Děkuji Terezce, že byla ochotná vyplnit otázky těsně před odjezdem. Letošní sezóna pro tým kadetek spolu s Terez byla velmi úspěšná. Vybojovaly společnými silami zlaté medaile v krajském přeboru. Užívejte léto a mějte se fajn :-)Jméno: Tereza Baráková


Družstvo: Kadetky

Post: Smečařka

Ročník narození: 1995

Výška: 167 cmJak hodnotíš uplynulou sezónu?

Tak já jsem spokojená, jen opět jsem nemohla 2 měsíce hrát kvůli kotníku, což mě mrzí, ale jsem na holky pyšná. Prostě za celou sezónu 0 proher, úžasný! A zlatá medaile… nemusím komentovat.Jaké máš jiné záliby, kromě volejbalu?

Jsem sportovní typ, aspoň myslím, takže sport: in-liny, plavání, kolo, florbal, basket, v zimě lyže a snowboard. Pak mě baví zpívat, číst apod. Nevím, jestli můžu k zálibám přiřadit ještě přátele a rodinu, ale snad ano.

Co děláš o letošních prázdninách?

Na začátku července jsem byla u tety v Praze, nákupy, památky, znáte to. Pak vlastně až do 29. 7., kdy jsme odjeli do Hošťálkové, to bylo jen lenošení. V srpnu mě ještě čeká rodinná dovolená v Maďarsku.

Proč máš na dresu právě číslo 2?

Nad touto otázkou jsem přemýšlela dlouho, víš, že ani nevím? :) Asi proto, že jsem nebyla dost rychlá a nezabrala si dřív jiné číslo, jako např. 5, 8, 7, tak na mě prostě zbyla. Ale tak je to číslo měsíce února, ve kterém jsem se narodila, tak už jsem se dvojkou nějak sžila. :)

Čeho si nejvíce ceníš na Ivetce?

Páni toho je hrozně moc. Mám jí hodně ráda, asi proto, že jí vlastně máme od mých volejbalových začátků, přirostla mi k srdci. Je hodná, milá, je s ní sranda...

Chodíš na osmiletý gympl ve Svitavách. Po prázdninách nastoupíš do sexty. Co plánuješ, až vystuduješ gymnázium?
Tuhle otázku si dávám každý den, čím, že to chci být..? Ještě nevím, možná medicína, práva, fakt nevím. Je hrozně moc věcí, které by mě bavily, ale nevím kterou vybrat, ještě je to ve hvězdách.

Momentálně jsi na Hošťálkové. Na co si se těšila nejvíce?

Na to, že tam budem spolu, že tam budu mít klid od sestry a rodičů :), na trénování, koupák, společnou srandu. Prostě na všechno.

Loni si kvůli svému zdravotnímu stavu nemohla do Hošťálkové jet. Co tě mrzelo nejvíce, když si nemohla jet?
Že jsem tam nemohla být s váma a přišla tak o ty všechny společné chvíle. Dokonce jsem to i obrečela. :)

Jak si spokojená s vaším výkonem na MVL?

Tak loni jsem se nemohla zúčastnit, tak jsem si to letos vynahradila. Jsem spokojená, bylo to príma. Jsem ráda, že jsme porazili naše učitele, jmenovitě p. Macha a p. Střeštíka z ÚSK. :))

Navštěvuješ Svitavský dětský sbor při ZUŠ, jak tě napadlo, že budeš chodit zrovna do sboru?
Hra na hudební nástroj tě neláká?
Mezi mé záliby vždycky patřil zpěv, ať už to bylo doma ve sprše, před zrcadlem apod. :) Už na základce jsem chodila do sboru, pak i na gymplu do Gaudia, ale tam mě to poněkud omrzelo. Váhala jsem, jestli mám začít chodit do ZUŠ a nakonec jsem ráda, že jsem začala chodit. Jen za ten rok, jsme navštívili Beroun, Kladno, Nový Jičín, Lidice.. Prostě to tam žije. :)

Na vánočním tréninku sis udělala znova výron na kotníku. Už je to v pořádku?

Tak úplně v pořádku to bohužel není. Sice trénuju normálně, ale pořád ten kotník cítím, a jelikož to byl už druhý výron, asi to lepší už nebude. Mám na to hold smůlu. Teď jsem trošku přestala posilovat, jak mi Ivetka nařídila, takže je na čase asi znova začít, přece jenom Hošťálková nebude nejlehčí. :)

Popiš nám, jaký to byl pocit, když ti tleskala celá hala při předávání zlatých medailí.

Páni, to je prostě super pocit. Neuvěřitelný nával štěstí. Když tam stojíte se svým týmem uprostřed hřiště, jen se na sebe culíte. Je úplně vidět to štěstí, protože se nejde přestat usmívat. A jsem ráda, že mám tu zlatou už doma, konečně po třech měsících. :)

Děkujeme za rozhovor, který nám s Terezkou udělala Vendy Tmejová.

 

Fotky jsou spíše historického rázu :-)

 

 

 

 

 

 

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll