Jsme v první osmičce ČP žáků

Druhé kolo Českého poháru vychodní poloviny republiky tentokrát úplně poprvé a velmi dobře uspořádala sousední Česká Třebová. My odjížděli s ambicemi na postup a i přes drobné zádrhely se tyto předpoklady podařilo naplnit. Po šesti vítězstvích a jedné porážce postupujeme do první osmičky, kterou budeme pořádat 8.-9. prosince.

Základní sestava dostala rázných změn, kdy do turnaje tým v základu nastoupil s dvojicí nových smečařů kapitána Adama Prudila a Tondy Klohny. Vojta Slezák se vrátil na blok, kde jej doplňoval Kuba Bušek. Záda jim kryl Matěj Drdla. Na postu univerzála poprvé naskočil Kuba Dudycha a na svůj věk si počínal nad očekávání. Na nahrávce Honzíci Kefurt a Kočvara. Tým na krajních postech doplňovali Honza Vízdal a Pepa Kolář.

Sobota 10. listopadu:

Svitavy - Česká Třebová 2:1

Zápas plný "děsu a hrůzy"... Naplno se projevila absence některých hráčů na tréninku. V první setu ztrácíme vedení 8 bodů a horko těžko zachraňujeme dva body.

Svitavy - Beskydy 2:0

Povinné vítězství nad mladším týmem z Frýdku-Místku. Všichni hráči z lavičky na place.

Svitavy - Velké Meziříčí 2:1

První zápas pravdy. Hrál se slušný žákovský volejbal. V první dějství jsme trpělivější a dobře blokujeme. Druhý set právě v této herní činnosti lepší soupeř. Třetí set rozhodla stabilita a kvalita naší plachty. Důležité dva body

Svitavy - Rychnov nad Kněžnou 0:2

Dostali jsme na zadek. Věřili jsme si, ale Rychnováci hráli téměř bez chyb a přihrávali nás s prstem v nose. 

Svitavy - Blue Volley Ostrava B 2:0

Tři body byly opět nutností. Soupeř jakoby od začátku rezignoval. Konečně začala fungovat spolupráce Kefi - Vojta.

Neděle 11. listopadu:

Svitavy - Lanškroun 2:0

Tabulka před utkáním nabízela několik variant, nicméně pro jistotu postupu bylo nutné hned na úvod přehrát houževnatý a velmi talentovaný tým Lanškrouna. Trochu to připomínalo loňský rok v obráceném gardu. Kluci se znají z KCM, Lanškroun stašně chtěl, což jim bylo nakonec na škodu. Naši kluci ale zahráli výborně = bez chyb.

Svitavy - Opava 2:0

Neponecháno nic náhodě. Jsme tam. Za neděli kluky opravdu musím hodně pochválit.

Pevně věřím, že na příští kolo už budeme kompletní a ukážeme co v nás je. A budeme míchat karty. To tady slibuju.

 

 

 

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll