Junioři: Plný bodový zisk v okleštěné sestavě

První polovina sezóny finišuje a naši mladíci vyrazili do Chocně k zápasům s Litomyšlí a domácím týmem. Už během týdne zůstal na marodce Pája. V neděli přišla další rána s neúčastí našeho Bulhara Onďase, který strávil jistě krásné nedělní dopoledne na pražském Wilsoňáku (nejel mu vlak z výletu, kterým chtěl synek dojet přímo do Chocně)

Bylo nás tedy pouze šest a já celou cestu spekuloval nad sestavou zvažujíce 3 možné nahravačské varianty (Jezus, Pipin, Burry). Nakonec jsem se rozhodl pro toho nejméně zkušeného (Ježíšek) , kterého doplnili na bloku Lesy a Hyňa, na smeči Pipin s Burrym a na postu diagonálního hráče tradiční smečař Haťa s úkoly na přihrávku v určitých postaveních.

Svitavy – Litomyšl 3:0

Jednalo se o druhý zápas programu. V tom prvním domácí Litomyšl pěkně potrápili, kdy jim dokonce dokázali vzít i set. Mě toto utkání umožnilo trochu připravit taktiku na náš zápas. Pro přihrávku jsme si speciálně vybírali některé hráče a útočili rychleji hlavním kůlem, na který soupeřovi středoví hráči absolutně nestíhali.

V každém setu jsme si vybudovali výrazné vedení, které jsme si dokázali udržet. Velmi dobře zahrál Pipin drtící soupeře útokem především o zóny I.

Svitavy – Choceň 3:0

Domací již proti Litomyšli potvrdili vzestup. Taktiku měli postavenou na skákaném riskantním servisu, který se jim dařil především v prvním setu, kdy dokázali odskočit až na 10:19. My se štěstím ještě tento set dokázali zvrátit. Další dva dohrávané v bouřlivé atmosféře domácích fanynek již byly pod naší kontrolou.

Chválím celé družstvo, které dokázalo zvítězit ve velmi netradiční sestavě. Jezus obstál a Hyňa přežil (Cascada forever – Cascada je diskotékový bar – pozn. autora).

Warning: Table './volejbal/accesslog' is marked as crashed and should be repaired query: INSERT INTO accesslog (title, path, url, hostname, uid, sid, timer, timestamp) values('', 'node/94', '', '172.20.0.29', 0, 'iirvo70ickkv175uqf32oqjr44qjai4j', 0, 1713566132) in /srv/www/htdocs/volejbal/drupal/includes/database.mysql.inc on line 174