Junioři: Porážky ve Frýdku a zranění

K dalšímu kolu vyjeli naši borci do Beskyd, respektive Frýdku-Místku. Sestava čítala tentokrát 10 borců a realizační tým v sestavě Máza a Melis. Cestování na tuto stranu bude na pohůdku. Prázdná dálnice a za 95 minut na místě a doplňujeme zásoby v místním supermarketu.

Do zápasu nastupujeme s Nikoušem na nahrávce, Palloušem a Koncem na bloku, Mirďasem a Terkou na smeči a Jedlou na postu diagonálního hráče. Sestava fungovala lépe než minulý týden v Třebové a od začátku zápasu se hrála vyrovnaná partie. Příliš jsme nechybovali a v první setu šli na první setbol. Soupeř nicméně vývoj otočil díky naší špatné přihrávce v závěru. Ve druhém setu jednoznačně lepší domácí. My sice stahujeme jejich náskok z úvodu, ale druhá polovina setu v režii Beskyd. Ve třetím dějství jsme opět rovnoceným soupeřem, ale chybí zákroky v poli k dotažení sady do vítězného konce.

Druhé utkání chceme trápit ještě více, ale utíká nám absolutně začátek. V polovině setu začínáme prostřídávat. a stavu 13:20 Zoiki padá pod sítí a je zle. Výron v kotníku a já tam nemám koho dát (Dan jako druhý nahravač hraje na liberu). Šel tam Trauťas. Od druhého setu trká Terka. V duchu jsem si jen říkal, ať z toho není ostuda. Kluci to ale se ctí dohráli...

Slovo na závěr (hodnoceno jen první utkání)... Lépe jsme přihrávali ve srovnání s minulým týdnem. Jedla se chytil na účku. Chyběly balóny v poli. Soupeř zvítězil zaslouženě, působil vyzrálejším dojmem. Od zranění Zoikiho už jsme pochopitelně nebyli rovnoceným soupeřem. Od příštího týdne to bude na Danovi.