K jednoznačnému vítězství jsme se, ale nadřely !!

V sobotu 26. ledna jsme přivítaly hráčky TJ Tesla Pardubice. V první polovině soutěže jsme hrály u nich a zápas byl vždy vyrovnaný a vyhraný set jsme si musely víceméně vydřít, stejně jako dnes. Alespoň tedy v prvním zápase.

TJ Svitavy – TJ Tesla Pardubice 3:1 (19, -20, 16, 16)

Už z minula jsme věděly, že soupeřky hrají sice zkušeně ale stylem, který my nehrajeme a proto je s nimi hrát a nepřizpůsobit naši hru jejich hře hodně těžké. Do prvního setu jsme nastoupily odhodlaně, ale jak už to u nás bývá, musíme se na začátku trošku rozkoukat a rozehrát. Takže nám soupeřky trochu utekly, ale my jsme začaly makat a první se jsme vyhrály 25:19. Ve druhém setu nám začaly dělat soupeřky problémy například s nečekaným přehráním na druhou nebo s tzv. ušmudlanými míči, tento set jsme prohrály 20:25. Třetí a čtvrtý set jsme chtěly vyhrát a hrály jsme více zodpovědně a v obou setech soupeřky stačily dát pouze 16 bodů.

TJ Svitavy – TJ Tesla Pardubice 3:0 (17, 17, 14)

V šatně po prvním zápase zaznělo, že to byla fakt fuška, a že je ve druhém zápase přejedeme 3:0. A to jsme taky splnily. O druhém zápase není už víceméně dodat. Měly jsme nad Pardubicemi převahu a skoro vše se nám dařilo (až na poměrně dost zkažených podání). V obou zápasech jsme si zahrály všechny a máme z výher velkou radost. Čeká nás 14 denní pauza, tak nesmíme polevit a připravit se na další zápas, na který se vydáme také do Pardubic, ale za týmem USK.

Děkujeme divákům, že nás přišli podpořit a také fanouškům – bubeníkům Luďovi a Standovi.

Sestava: Renča Odvárková, Lucka Šimková, Monča Šařecová, Anička Bartošová, Kája Maděrová, Vendy Svobodová, Naty Říhová, Marťa Fröhdeová, Hanka Pachovská. Dále povzbuzující z lavičky Janča Bláhová, zapisovatelka Kiki Šimková a trenér Jiří Kusý.

Warning: Table './volejbal/accesslog' is marked as crashed and should be repaired query: INSERT INTO accesslog (title, path, url, hostname, uid, sid, timer, timestamp) values('', 'node/2546', '', '172.20.0.29', 0, 'ag05vcec351arvfa8i7rf0knkr2l5pe5', 0, 1713553434) in /srv/www/htdocs/volejbal/drupal/includes/database.mysql.inc on line 174