Kadeti B poraží rezervu Hradce, ale nestačí na Dvůr Králové

Rezerva kadetů absolvovala za poslední týden dvě dvoj-utkání, obě v domácím prostředí a to nejdříve v sobotu 26. ledna s Hradcem Králové a první prázdninový den 1. února  nám byl sopuřem Dvůr Králové. Papírové předpoklady v prvním případě favorizovaly soupeře, ve druhém naše borce. Jak už to tak v této fázi sezóny bývá, vše dopadlo zdela obráceně.

Na rovinu přiznat, že Hradec nedojel v optimálním složení. Stejný den se konala i první liga juniorů. Naši kluci toho využili dokonale. Sice jsme ztratili první set vinou mnoha zkažených servisů. Od druhého dějství jsme již ale hru ovládali. Z jednotlivců pochvala Pepu Kolářovi, který ukazuje zlepšení v posledních týdnech.

Proti Dvoru Králové, kde jsme na podzim zvitězili, to bylo zcela obráceně. Soupeř ve výrazně silnější sestavě nás prakticky k ničemu nepustil. Kluci ale bojovali a zápas byl zase důležitou přípravou pro příští sezóny.

Speciální poděkování Tondu Pelíškovi a Peťu Leinweberovi za koučing v těchto zápasech.

Svitavy reprezentovali: Mates a Honza Šudomovi, Tonda Klohna, Adam Prudil, Pepa Kolář, Martin Bureš, Matěj Hnát, Vojta Slezák a Jindra Bohuňovský.

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll