Konečně vyrovnaný zápas...

Starší žáci vyjeli na další kolo krajského přeboru do sousední Litomyšle pouze s A-týmem, jelikož naše mladší naděje organizovaly barevný minivolejbal v naší všesportovní hale...

My ve standardní sestavě s Čížou (N), Klikounem (U), Sašou a Sašou (B), Mirďasem a Davem (S) a na lavičce s Johym (N) a Ronnym (B).

První tři zápasy byly pouze formalitou a my postupně jednoznačně přehráli Lanškroun, Pardubice a Českou Třebovou, kdy soupeř nikdy nebyl schopen přelézt patnáctku. My zkoušeli nové věci v různých sestavách. Poslední zápas již byl o něčem jiném…

Jednak proti nám nastupuje Marek Šulc (posila pro Český pohár) takže o motivaci zde není nouze a domácí prostředí dělalo s Litomyšlí divy. První set jsme měli po celý průběh pod kontrolou, kdy jsme neustále vedli o 4-5 bodů, ale setbol jsme dělali na 5x. Ve druhém setu se karta začala obracet. Soupeř vedl útoky prakticky pouze přes Šluka (Marek Šulc), s čímž jsme si nedokázali poradit především při útoku z doskoku a seskupení našeho trojbloku. V koncovce jsme šli konečně do vedení, ale zde začal úřadovat rozhodčí s chybami na obou stranách. Nutno přiznat, že my byli nakonec díky jeho špatnému rozhodnutí šťastnější. Konečně vyrovnanější zápas, kdy nás soupeř dostal pod tlak, na který nejsme poslední dobou zvyklí. Jsme tedy stále bez porážky. Další kolo 5. listopadu DOMA.