KP II. tř. žen, neděle 26.4.2009: TJ Svitavy „B“ – Slovan Moravská Třebová 3:1, 1:3

Jarní část soutěže jsme zahájily již tuto neděli přeloženým zápasem v hale v Moravské Třebové.  Hned první dva sety byly pro nás vítězné, tvrdý útok, příjmy i podání se dařily. Ve třetím setu jsme v koncovce chybovaly na příjmu a tím nahrály soupeřkám k zakončení. Čtvrtý set ale již byl náš. První zápas tedy vítězství 3:1.

Na druhý zápas jsme udělaly změnu v postavení, první dva sety skončily pro nás prohrou, nálada a chuť do hry se vytratila, nedařil se příjem, podání ani útok. Ve třetím setu jsme nasadily původní sestavu a v těžce vyrovnaném boji jsme set ukončily v náš prospěch, avšak čtvrtý set s nadějí, že vyhrajeme taibreak, jsme prohrály. Na většině části družstva byla již bohužel znát únava - zřejmě po sobotním turnaji „Jar (u) ní lob“.  Výsledek druhého zápasu prohra 1:3 .

Sestava: Iva Křivková, Lucka Šimková, Míša Brůžičková, Šárka Holasová, Martina Ješinová, Kamila Zmeškalová a Vendula Svobodová - hráčka Áčka, která výrazně oživila hru na postu kůlové smečařky.