KP II. tř. žen, sobota 14.10.2007: TJ Svitavy „B“ – TJ Žichlínek 3:2, 2:3

Poslední utkání podzimní části soutěže jsme odehrály v tělocvičně. Jelikož se nedostavil rozhodčí, byli domácí nuceni sehnat náhradu. Začalo se tedy s 20-ti minutovým zpožděním, což možná trošku rozhodilo soupeřky.

První dva sety se nám podařily vyhrát, avšak ve třetím setu přišla krize, která trvala až do čtvrtého, štěstí se na nás usmálo až v pátém setu, kdy jsme v tiebreaku zvítězily 3:2.

Ve druhém zápase, jsme začaly set s velkou bodovou ztrátou, kdy jsme nebyly schopné vzít příjem, zpracovat náhru a zaútočit, v koncovce jsme již velký náskok soupeřek nezvládly vyrovnat a tak první set skončil prohrou, ve druhém se opět nepodařilo zvítězit, třetí a čtvrtý set jsme s vypětím všech sil vyhrály, bohužel v pátém setu už nezbyly síly na vítězství, opět byly mezery v podání a příjmu, konečný výsledek druhého zápasu tedy 2:3.

Sestava: Kotasová Majka, Urbánková Dalina, Křivková Iva, Zmeškalová Kamila, Brůžičková Míša, Holasová Šárka, Šabrňáková Veronika, Říhová Natka, Šimková Lucka a Odvárková Zuzka, která byla pro nás velkým přínosem v roli libera a to nejen v tomto zápase.