KP KADETI | 6 bodů z Litomyšle

V neděli dne 4.10. vyrazili kadeti B do Litomyšle. Během rozcvičky jsme okoukali, jak je na tom soupeř a už nám bylo jasné, že tento zápas se bude vyvíjet v náš prospěch.

VK Litomyšl-TJ Svitavy B              0:3 (-13,-8,-13)

První set začal jako všechny naše první sety. Nerozehranost hrála svojí roli, ale i tak se nám povedlo set s vcelku velkým náskokem vyhrát. Druhý set jsme na soupeře nalítli a přejeli je jako parní válec. Třetí set se velmi podobal tomu prvnímu (taky tomu odpovídá skóre) a začal nám odcházet příjem a náhra.

Po zápase jsme se rychle občerstvili a bez otálení se šli rozcvičovat na další zápas.

VK Litomyšl-TJ Svitavy B              0:3 (-7,-19,-10)

Na tento zápas se přijeli podívat a podpořit muži, kteří jeli do Vysokého Mýta hrát KP2. Náš první set šel jako po másle (sem tam se vloudilo pár malých chybiček) a končíme ho za stavu 25:7. Druhý set jsme podcenili soupeře, vůbec se na hřišti nepohybovali a z nahrávek nebylo možné smečovat (poz. diváka: nahrávky opravdu nebyly ideální, ale bylo tam spoustu dalších chyb). Po pár vyhrocených situacích končíme za stavu 25:19. Třetí set se vše zpravilo a my vyhráváme a domů si vezeme 6 krásných bodů.

 

Za Svitavy reprezentovali:

Adam Prudil, Matěj Hnát, Jan Kočvara, Jan Vízdal, Jan Kefurt, Josef Kolář, Martin Bureš, Jindřich Bohuňovský a trenér Marek Meluzín

 

Autor Jan Kefurt

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll