KP KADETI | S Lanškrounem půl na půl

V neděli 20. září jsme hráli dvojzápas KP kadetů proti Lanškrounu v tělocvičně na ZŠ Felberova.

Po absolvování předzápasové rozcvičky ( rozběhání, rozházení, smečování a servis ), jsme prodělali ještě plnotučný koučink v podání Johyho.

TJ Svitavy B – VO Lanškroun B        3:1 ( 24, 23, -20, 19 )

První a druhý set byl v naší režii a jednoznačně jsme je vyhráli. Ve třetím setu mám odešl ( a nikdo neví kam ) příjem v souvislosti s tím i přihrávka a útok. Prohra … Čtvrtý set se ze začátku jevil vyrovnaně, ale pak jsme vyhořeli na kvalitním servisu soupeře. Za stavu 19:24 šel na servis Honza Kočvara, který zápas šťastně otočil a dokázal excelentním servisem set vyhrát. Po zápase nás v šatně čekala týmová bábovka a relax do dalšího zápasu.

TJ Svitavy B – VO Lanškroun B       1:3 ( -19, -16, 17, -16 )

Něco se stalo ….. první set PROHRA, druhý set PROHRA, nešlo snad vůbec nic ani trenérovi hodinky. Obrat nastal ve třetím setu, kdy se zlepšil příjem a vyšlo i postavení s Adamem na hlavním kůlu. Bohužel ve čtvrtém setu jsme kopírovaly výkony z prvních dvou. Zasloužená prohra.