KP mužů ve zkratce

Od posledního článku uběhlo ve Svitavě vody již nepočítaně a je nutné alespoň telegraficky informovat jak se daří v kraji našemu mladému týmu.

Nutno podotknout, že sestava se točí každé kolo jako kolotoč na pouťových slavnostech díky zraněním, nemocem, státnicím a dalším nepřítomnostem. Jen na nahrávce za 4 kola 4 borci, o víkendu nastoupí pátý a to ještě šestý (hádejte kdo?) je v záloze, nicméně na Návrat krále to tohle kolo ještě nevypadá.

Svitavy - Lanškroun 0:3 a 0:3

Zkušený tým doplněný vhodně o mladé hráče nám udělil lekci. Bohužel hala není antuka, vítr není klimatizace a my se nechytli ani za hlavu. Soupeř lepší. My trpěli na útoku i přes papírově dobrou útočnou sestavu.

Rybník - Svitavy 3:2 a 3:1
Tak tady už lépe. Opět zkušený soupeř a v posledních letech lídr této soutěže bez ambicí postupu se musel ohánět. Hrálo se na VDAčku ve Třebové kvůli počasí a hned to bylo o něčem jiném. Sahali jsme po vítězství v prvním zápase, ale chyběl kousek. Nicméně já už s žákama Rybnik letos porazil, ale ten polskej :-)
Svitavy - Žamberk 3:1 a 2:3
Absolutně vyrovnané zápasy, které skončili spravedlivou dělbou stran vítězství. Tuto sobotu zajíždíme do Litomyšle, ovšem bez juniorů, kteří mají doma Prosek Praha
© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll