KP starší žáci | Áčko drží neporazitelnost, Béčko "kouše"

Sezóna letí raketovým tempem (doufekme, že tak i zůstane) a naši kluci odehráli další dvě kola krajského přeboru starších žáků a to nejdříve v Poličce 3. října (bez A-týmu, který měl toto kolo volno) a poté konečně doma, v hale Na Střelnici v neděi poslední říjnový den.

U našich sousedů kluci odehráli tři výborná a vyrovnaná utkání, kdy nejdříve podlehli domácím a Letohradu. V závěrečném zápase ale dokázali porazit Českou Třebovou. A sláva to byla náramná. Na domáci palubovce se již klukům tolik nedařilo, nicméně především proti A-týmu makali jako lvi. V soutěži mají tedy zatím pouze jedno vítězství.

Elitní tým v domácím prostředí nezaváhal a poměrně hladce zvítězil ve všech zápasech ve dvou setech. Docela příjemné překvapení, vezmeme-li v potaz, že hrají s většinou o rok staršími kluky.

Níže tabulka a pár fotek. Další kolo 21. listopadu v České Třebové. ale ještě předtím 2. kolo ČP v Novém Jičíně tento víkend.

Svitavy reprezentovali: Šimon Janalík, Filip Jansa, Tomáš Janků, Tomáš Jarůšek, Michal Karpeles, Lukáš Konečný, Marek Meluzín, David Novák, Jakub Patočka, Samuel Přikryl, David Škyvara, Petr Švihel, Matěj Volgyi a Michal Waclaw (chyběl pouze regenerující Matěj Kavalír).

 

 

 

 

 

 

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll