KP starší žáci | Dohrána pardubická část

V rychlém sledu proběhly poslední dvě kola první poloviny soutěže v krajském přeboru starších žáků a to 21. listopadu v České Třebové a a 28. listopadu ve Svitavách. Moribundus stále řádí a ovlivnil několikrát i sestavu. Nejvíce znát to bylo ve Třebové, kde B-tým odehrál pouze ve čtyřech bojovnících. Kluci si ale vedli znamenitě.

V sestavě kapitán David Jarůšek, Matěk Volgyi, Kuba Patočka a Sam Přikryl s přehledem porazili domácí tým a srdnatě vzdorovali druhé Poličce. První tým nezaváhal ani v jednom utkání s těmito soupeři a hladce zvítězil ve dvou setech v sestavě Michal Waclaw, Mates Kavalír, Šimon Janalík, Marek Meluzín, David Novák a Tom Janků.

V dalším kole doma měla Polička volno a nahradil ji Letohrad, který turnaj opanoval. Poprvé v sezóně tedý A-tým zakusil v této soutěži hořkost porážky. Nutno přiznat, že letohradští kluci se zlepšují zápas od zápasu. Oba týmy si opět poradily se Třebovou. Ve vzájemném vyhecovaném souboji našich kluků naplnilo Áčko papírové předpoklady vítězstvím 2:0. Sestavu Béčka doplnili po návratu z karantény David Škyvara Lukáš Konečný.

A-tým tedy zvítězil a postupuje do TOP 4 mezikrajského přeboru (spojení s krajem královohradeckým). Druhý tým skončil na 4. místě a bude hrát druhou výkonnostní skupinu.

Níže konečná tabulka a nějaké foto.

 

 

 

 

 

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll