KP starší žáci: Jsme v polovině soutěže

Jak již titulek napovídá dospěli jsme do poloviny soutěže. I přes uzký kádr, je třeba kluky více než pochválit. I přes některé absence se s tím vždy dokázali bez problémů vyrovnat. Sestava se trochu překopala a vždy to vypadalo solidně.

Co se týče výsledků, není co psát. Když si přečtěte výsledky předchozích turnajů, vždy dvě vítězství a jedna porážka, vždy porážíme týmy v tabulce pod námi,vždy bohužel nestačíme na Lanškroun, ikdyž poslední turnaj ve Svitavách moc nechybělo a naši borci po velmi dobrém a vyrovnaném výkonu podlehli 1:2.  K doplnění výsledků na turnaji v Lanškrouně 24. listopadu porážíme jak Poličku, tak Letohrad 2:0. Na posledním turnaji letošního roku v domácím prostředí (neděle 8. prosince) opět Poličku a Českou Třebovou.

Celkově tedy končíme na druhém místě pardubického kraje a postupujeme do finálové skupiny mezikrajského přeboru, kde nás krom Lanškrouna a České Třebové čeká od sousedů Hradec Králové a Rychnov nad Kněžnou.

Reprezentovali: Honzové Kefurt, Kočvara a Vízdal, Kuba Dudycha, Martin Smékal, Dan Karpeles, Filip Jansa, Michal Ďuriančík, Filip Jansa a Mikuláš Ingr.

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll