KP starší žáci: Po dlouhé době kompletní

Po velmi dlouhé době jsme k zápasům nějaké soutěže starších žáků odjížděli v nejsilnější možné sestavě. Hracím dnem byl již prázdninový pátek 31. ledna a svitavská skupina vyrazila směr Hradec Králové tentokrát pod taktovkou Martina Kočvary.

První utkání proti Rychnovu kluci zvládli na jedničku. Hráli bez chyb, z čehož byla určitě největší radost. Poprvé v sezóně jsme navíc využili možnosti nasazení liber, kde se dobře zapracovává rozený polař Honza Vízdal. Proti České Třebové kluci začali podobně nicméně po prvním setu došlo k drobnému uspokojení a vyrovnané koncovce. Ael dopadlo to.

S Lanškrounem opět na 3 sety, tentokrát ale s veselejším koncem pro soupeře. Klukům se hlavně dařilo eliminovat klíčového hráče soupeře. Trochu kaňkou celého vystoupení bylo stejně jako v domácí hale předchozí kolo utkání s Hradcem. Znovu jako by došlo, strašně se kazilo, někteří hráči si přestali věřit. Že by slabší fyzická kondice? Podíváme se na to :-)

S bilancí 2:2 držíme v mezikrajském přeboru 3. místo z 13. účatníků. 23. února pak zavítáme do České Třebové k předposlednímu kolu soutěže.

PS: Úvodní fotografie pro neznalce je správná ústrojová kázeň dle pravidel volejbalu, tzn. zastrčené tričko do trenek. Jejich maximální vytažení se stává svitavskou módou, jak již bylo publikováno mladšími žáky o sobotním turnaji.

 

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll