KP starší žáci: Povedený turnaj v České Třebové

Předposlední kolo celé soutěže tentokrát organizovala Česká Třebová v hale na Nádražní. Hráno na dvou kurtech. I na nás dolehla vlna nemocí a tým tak odcestoval pouze v šesti lidech, kdy z obvyklého kádru chyběli Filda Jansa a klíčový smečař Honza Kočvara.

Ostatní družstva na to ale nebyla o nic lépe. První zápas domácí tým kluci ovládli tradičně na servisu, na útoku solidně zahráli jak Honza Vízdal, tak Kuba Dudycha. Ve stejném rytmu proběhlo i utkání proti Rychnovu, který si na nás nějak celou sezónu něvěří.

Proti Lanškrounu jsme opět uhráli set. Soupeř před Českým pohárem testoval různé varianty sestavy, my toho ale dokázali využít pouze k zisku jedné sady. Hradec Králové to tentokrát proti nám odchodil. Nebyli kompletní a my velmi lehce zvítězli 2:0.

Tímto turnajem jsme se vyhoupli na druhé místo celé soutěže, tedy 5 nejlepších týmu kraje pardubického a královohradeckého. Finále na programu 5. dubna v naší hale Na Střelnici

Sestavu Svitav: Honza Kefurt, Honza Vízdal, Michal Ďuriančík, Martin Smékal, Dan Karpeles a Kuba Dudycha. U Kuby malá zastávka :-). Odchovanec Vysokého Mýta se o víkendu v barvách svého rodného města stal žákovským mistrem republiky v atletice na 1500m. Velká gratulace. Více ZDE. 

 

 Mistry republiky je ten s číslem 27 - velmi emotivní výraz  po vítězství nad Hradcem :-)

 

 

 

 

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll