KP starších žáků: Honzíků cesta

Druhé kolo elitní skupiny krajského přeboru starších žáků zavítalo do Letohradu. Svitavané cestovali bez svých klíčových útočníků Kuby Dudychy a Ríši Pavlova s cílem udržet se v první čtyřce. Cíl splněn ale ještě vícetrenéra uspokojil předvedený výkon.

V prvním utkání nás čekal domácí tým koučovaný legendou českého volejbalu Karlem Jeřábkem. My odehráli celý turnaj bez jakékoliv změny v sestavě, kde osa týmu byla tvořena Honzíky Kefurtem na nahrávce, Vízdalem a Kočvarou na pozici smečařů. Šestku doplnili na pozici středových hráčů mlaďoši Marťas Smékal a zlepšující se Dan Karpeles, na postu univerzála benjamínek Filda Jansa (ročník 2007). V první setu jsme se trošku hledali, Honzíci ale vzali role na sebe a vítězíme 2:0 hlavně díky stabilnějšímu servisu.

Druhý zápas s Českou Třebovou byl jednoznačný s výbornými útoky hlavně ze strany Honzy Kočvary. Proti Lanškrounu, který je letos jednoznačným favoritem, nebylo co ztratit. I přes porážku výborný výkon a pochvala po skončení utkání. Držíme nadále druhé místo v KP a další kolo nás čeká 24. listopadu v Lanškrouně.

 


 

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll