KP1: Slibný rozjezd

Dne 12.10. se náš tým svitavských mužů A vydal do České Třebové na první zápas v sezóně, proti lídrovi tabulky z minulého roku a to chlapům z Rybníku.

Ráno byl sraz v 9:00 klasicky z minulého roku u Národního domu. Vyjeli jsme v plné polní plus obohaceni mladší generací, která se čerstvě připojila do chlapů, plus jeden junior, který však na to nevypadá.

Jelikož jsme hráli souběh s KP II, tak náš začátek byl posunut na 11:00, tudíž jsme měli dost času si nakoupit snídani, pití a sem tam nějaký povzbuzovač. Zápas před námi byl tak rychlí, že když jsme přijeli, tak chlapi před námi už hráli druhý zápas a skoro končili. Šli jsme se vystrojit na zápas, hřejivé gely, obvazy, chrániče, pásky, vše bylo potřebné, protože už nejsme nejmladší že? Rozcvička byla v plném proudu a my jsme obsadili obě poloviny hřiště, protože soupeř ještě nebyl ani převlečený, ani v tělocvičně. Když přišlo na balóny, tak ty jsme samozřejmě také neměly, protože soupeř stále nikde, ale to bych mohl pokračovat až do půl 12, než se začalo hrát.
První set byl celkově nemastný neslaný z naší strany. Bylo vidět hodně respektu proti soupeři, ale přitom nebyl důvod, protože jsme měli natrénováno z letních prázdnin až až. První set dopadl prohrou 17:25, největším důvodem bylo moc vlastních chyb a soupeř se nemusel snažit. V průběhu dalších setů se v nás probudilo něco, čemu se říká odvaha a začali jsme hrát volejbal, který vypadal více než dobře. Další sety dopadli následně: 25:22, 14:25, 25:21 a v tiebreaku jsme bohužel nezvládli koncovku a dopadlo to 12:15.

SK Rybník x TJ Svitavy 3:2 (-17,22,-14,21,-12)

Druhá část zápasu taktéž nebyla tak špatná, ale bohužel výsledek je jasný a my prohráli.

SK Rybník x TJ Svitavy 1:3 (19,-22,-17,-15)

Všichni jsme se po zápase s rybníkem shodli, že to byla velice kvalitní hra více než dobře podaný výkon, o čemž nás přesvědčil i soupeř, který nás po zápase pochválil, že si s námi hru velice užil a že jsme se po roce opravdu zlepšili.

TJ Svitavy reprezentovali: Nikolas Zoikas, bratři Siekierovi, Adam Tomášek, David Pišín, Palla Michal, Jakub Pavlík, Jan Kladivo, Štěpán Hlaváček, Pavel Simon, Alexander Konečný, Alexandr Jedlička a Miroslav Odvárka.

A také naši věrní fans: Michalis, Macík a Máňa.

Autor Nikolas Zoikas

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll