KP2: Katastrofa aneb sestup z 1. příčky

V Chocni 19.října jsme zahájili náš poslední zápas KP2 v první polovině sezóny proti týmu VK Choceň.

Jeli jsme na zápas s nadšením, protože jsme věděli, že jde o umístění na prvním příčce tabulky. Ale když jsme přijeli na místo, tak jsme zjistili, že místo hraní v hale, budeme hrát venku. To někteří z našich hráčů těžce nesli, jelikož bylo 9°C a proto náš výkon vypadal, tak jak vypadal. V prvním zápase se nám nedařilo vůbec nic. Neměli jsme příjem a ani útok. Výkon připomínal úplně odevzdanou hru. Všichni chodili s hlavami dole a nikdo nedokázal vzít odpovědnost na sebe a otočit zápas. Prohráli jsme 3:0.


VK Choceň x TJ Svitavy B 3:0(13,15,17)

V druhém zápase začalo svítit sluníčko, tak jsme nastoupili do zápasu s prvním vyhraným setem, kdy jsme soupeře s přehledem přehráli. Druhý set se ovšem vrátil k prvnímu zápasu, kdy pomalu začala odcházet komunikace mezi námi a prohráli jsme 3:1.


VK Choceň x TJ Svitavy B 3:1(-20,20,11,19)

Soupeř nebyl až tak silný, jen morálka našeho týmu zůstala nejspíš doma. Odjeli jsme domů zklamání s druhým místem v tabulce.

KP2 tímto zápasem končí a začne až na začátku května. Každopádně se můžete těšit na KP1, která bude probíhat až do konce března!

Sestava: Filip Siekiera, Lukáš Siekiera, Honza Kladivo, Štěpán Hlaváček, Michalis Zoikas, Alexandr Konečný, Miroslav Odvárka, Adam Tomášek, Šimon Švihel
Trenér: Adam Čížek

Autor Filip Siekiera

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll