Kvalifikace dívčí přehazky na výbornou

V neděli  18.11. bylo ve třech kvalifikačních turnajích ve Svitavách, Chocni a Dolním Újezdu v akci celkem 33 družstev z celého Pardubického kraje. Rozřazovací turnaj určil účastníky tří výkonnostních skupin a 2. prosince už jedeme na ostro s bodováním umístění. V březnu se pak dozvíme, kdo je Přeborníkem.

TJ Svitavy vyslalo do boje 8 týmů, sedm hrálo ve Svitavách, osmý jel do DÚ. Šest družstev dala mladší přípravka Michala Luňáčka a Evy Šmejcové (vesměs čtvrťačky), dva týmy F, G vyslala na zkušenou minipřípravka Zdeny Ševčíkové (vesměs druhačky). Věková kategorie je stanovena 1.7.2008 a mladší.

Svitavská kvalifikační skupina se hrála na 5 hřištích postavených na ZŠ Felberova. Všem pomocníkům děkujeme!!!

A tým - Alička Doubková, Adélka Kloudová, Zuzanka Švihelová si v turnaji počínaly jako zkušené harcovnice, soutěž už hrají snad 4. sezónu, a bez ztráty kytičky zvítězily.

B tým - Rozárka Bolcková, Deniska Košťálová, Anežka Luňáčková, Jolanka Šimková sklopily hlavu pouze v utkání s Áčkem, jinak v dalších 9 utkáních vyhrály a s větším náskokem skončily druhé.

C tým - Kristýnka Horáková, Ela Šmejcová, Lucka Svojanovská, Terezka Hrubá - zvítězily v utkáních proti soupeřům z Žichlínku A,B,C a z Pardubic, a přejely jedno družstvo minipřípravky. 5 výher a 5 proher znamená 6. místo.

D tým - Klárka Nováková, Sabinka Košťálová, Deniska Kuglerová, Verča Peterková 6 vítězství, 4 prohry a při stejném počtu bodů až na skóre míčů lepší než Žichlínek A.

E tým - rodina Václavíkova :-) sestřenice Kačka a dvojčata Míša s Adélkou se ve svém prvním turnaji v přehazované lepšily každým zápasem, když postupně přicházely na to, jak se točit, kdo má podávat, kde stát. 7 výher a 3 prohry, krásné 3. místo!!!

F tým - Karolínka Aldrofová, Michalka Lachmanová, Vendulka Pavlišová, Kačenka Peltzová - při premiéře mezi staršími a vyššími spoluhráčkami obsadily až na horší poměr míčů 7. místo za 5 výher a 5 proher. Výborný výkon a velká pochvala!

G tým - Saša Ilčíková, Zuzanka Oskorypová, Zuzanka Trejbalová, Barunka Vacková také věkem a výškou menší a mladší dokázaly 4x zvítězit a mohly se tak radovat za 8. místo. Také moc chválíme!

H tým v Dolním Újezdu reprezentovaly Terezka Pipková, Lucinka Kovářová, Adélka Vladíková a Lucka Konečná. A vedly si náramně, dokázaly porazit celkové vítězky z Chvaletic a tím si zajistily 3. místo.

Výsledná tabulka kvalifikační skupiny hrané ve Svitavách:


1 Svitavy A 20
2 Svitavy B 18
3 Svitavy E 14
4 Svitavy D 12
5 Žichlínek A 12
6 Svitavy C 10
7 Svitavy F 10
8 Svitavy G 8
9 Žichlínek B 4
10 Pardubice 2
11 Žichlínek C 0

Výchozí pozice v prvním bodovaném turnaji máme výborné. 4 týmy v první skupině, 4 týmy ve druhé výkonnostní skupině.

 

 

 

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll