Lídr opět nad naše síly !

V sobotu jsme sehrály utkání proti dosud neporaženému týmu, Frýdku-Místku.

Sestava: Dědková Lucka, Fiedlerová Anička, Hendrichová Ráďa, Hendrichová Verča, Kovářová Verča, Kratochvílová Týna, Loukotová Anička, Motálková Terka, Šimková Evča, Šrůtková Marky, Vondrová Verča.

1. zápas: Svitavy – Frýdek-Místek 1:3 (-14, 26, -22, -16),

2. zápas: Svitavy – Frýdek-Místek 0:3 (-15, -18, -20).

V posledním domácím zápase jsme hostily lídra skupiny a já cítila, že bychom mohly urvat alespoň bodík. To se nám nepodařilo. Ani nevím, jak tento zápas zhodnotit. Podle výsledků bych řekla, že to bylo důstojné, podle osobního pocitu jsem zklamaná. Výkon holek byl ovlivněn únavou po účasti na maturitním plese, chyběla bojovnost. I když bylo několik pěkných a dlouhých výměn. Měla jsem pocit, že každá už to chce mít za sebou a být doma.

V prvním zápase jsme dokázaly získat set i díky nevynuceným chybám soupeřek, které když se dostaly pod tlak, tak začaly kazit. Třetí set byl pro tuto sadu rozhodující. Držely jsme krok, ale koncovka byla opět nad naše síly. To nepodpořil ani fakt, že někteří svitavští fanoušci místo povzbudivých rytmů vykřikovali kritiku směrem k domácím hráčkám, které to rozhodilo, a tak se na podstatnou část zápasu nedokázaly soustředit.

Zbytek utkání i druhý zápas už byl spíš „o nás bez nás.“ I když jsme uhrály vcelku solidní výsledek, fyzické síly bylo málo. Soupeř byl velice kvalitní, ale opět jsme se trápily na přihrávce obzvláště při podání hlavní nahrávačky. Víme jaká jsou naše slabá místa a do příští sezóny je vypilujeme. V sobotu nás čeká poslední zápas sezóny ve Zlíně, tak věřím, že ji zakončíme vítězstvím!

Jana

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll