Městskou ligu vyhráli Sněženky a machři

Jubilejní 20. ročník městské ligy zakončil finálový turnaj v sobotu 20. června. Vítězem se stalo družstvo Sněženky a machři, které ve finále porazilo C team 3:2. V souboji o třetí místo zvítězil Drink team nad Maori battalion 3:1.

Výsledky utkání o 9. - 11. místo:

1. Pozdní sběr - Choboti 0:3 (-20, -20, -23)
2. Jelita a kroupy - Pozdní sběr 1:3 (-14, 25, -23, -15)
3. Jelita a kroupy - Choboti 0:3 (-19, -17, -21)

Tabulka skupiny o 9. - 11. místo:

1. Choboti                2  2  0  0  0  6: 0  6
2. Pozdní sběr 2 1 0 0 1 3: 4 3
3. Jelita a kroupy 2 0 0 0 2 1: 6 0

Výsledky semifinálových utkání a utkání o umístění na 1. - 8. místě:

semifinále B1: Jaruni - Radiměř 0:3 (-16, -21, -21)
semifinále B2: Antik - Jiskra Brněnec 3:1 (23, 23, -18, 23)
semifinále A1: C team - Drink team 3:1 (-16, 16, 16, 18)
semifinále A2: Sněženky a machři - Maori battalion 3:0 (16, 22, 23)
o 7. místo: Jaruni - Jiskra Brněnec 3:0 (20, 12, 19)
o 5. místo: Radiměř - Antik 3:2 (25, -18, -20, 21, 5)
o 3. místo: Drink team - Maori battalion 3:1 (21, 18, -19, 19)
o 1. místo: C team - Sněženky a machři 2:3 (-16, -21, 17, 17, -12)

Pořadí městské ligy 2015: 1. Sněženky a machři, 2. C team, 3. Drink team, 4. Maori battalion, 5. Radiměř, 6. Antik, 7. Jaruni, 8. Jiskra Brněnec, 9. Choboti, 10. Pozdní sběr, 11. Jelita a kroupy.

Individuální ceny:

Miss MVL 2015: Kateřina Vávrová (Radiměř)
Veterán MVL 2015: Milan Alexa (Pozdní sběr)
Cena Fair play MVL 2015: Pavel Musil (Drink team)
Junior MVL 2015: Adam Čížek (Maori battalion)
Nejlepší hráč MVL 2015: Jaroslav Ovad (Sněženky a machři)

Nejbližšími akcemi pro neregistrované volejbalisty ve Svitavách a okolí jsou:

25. července 2015 - turnaj smíšených družstev Mixy 2015, hřiště za Národním domem ve Svitavách, přihlášky blazica@centrum.cz, více infomací zde
1. srpna 2015 - turnaj v beachvolejbalu, areál koupaliště ve Svitavách, přihlášky: alamar@fipo-czech.cz nebo jaroslav.ovad@gmail.com
22. srpna 2015 - O pohár starosty, pořádá TJ Jiskra Brněnec, přihlášky: bkaspar@email.cz

Historické přehledy

Vítězná družstva městské ligy:

1988: ZV ROH TOS
1989: ZV ROH TOS
1990: TOS
1991: TOS
2000: Kongo 2000
2001: Kongo
2002: Kosy
2003: Drink team
2004: Klobásy
2005: Drink team
2006: Sněženky a machři
2007: Drink team
2008: Semtamáci
2009: Sněženky a machři
2010: C team
2011: C team
2012: C team
2013: GHE
2014: GHE
2015: Sněženky a machři

Počet vítězství:
4x TOS
3x Drink team, Sněženky a machři, C team
2x Kongo, GHE
1x Kosy, Klobásy, Semtamáci

Individuální ocenění:

Miss
2001: Nejlepší hráčka: Iva Svobodová (Panteři)
2002: Nejlepší hráčka: Helena Janotová (Drink team)
2003: Nejlepší hráčka: Helena Janotová (Drink team)
2004: Nejlepší hráčka: Kateřina Sezemská (Basket)
2005: Jana Kohlová (Drink team)
2006: Nejlepší hráčka: Renata Odvárková (Sněženky a machři)
2007: Nejlepší hráčka: Dalimila Urbánková (Výletníci)
2008: Soňa Zámečníková (Antik 2)
2009: Nejlepší hráčka: Renata Odvárková (Sněženky a machři)
2010: Martina Burešová (Jelita a kroupy)
2011: Iva Kusá (MišMaš)
2012: Iva Kusá (MišMaš)
2013: Simona Císařová (Antik)
2014: Hana Pachovská (Maori battalion)
2015: Kateřina Vávrová (Radiměř)

Veterán
2002: Josef Veselský (Antik)
2008: Petr Lána (Šmejdi)
2010: Jindřich Trecha (Antik řecký)
2011: Václav Liška st. (Jelita a kroupy)
2012: David Švihel (Jaruni)
2013: Karel Radimecký (Jiskra Brněnec)
2014: Tomáš Kolouch (Jelita a kroupy)
2015: Milan Alexa (Pozdní sběr)

Cena Fair play
2002: Stanislav Svoboda (Kosy)
2006: Lucie Mičolová (Drink team), Stanislav Svoboda (Supr)
2007: Dušan Reis (Radiměřáci)
2008: Robin Šauer (Maori battalion)
2010: Robin Šauer (Maori battalion)
2011: Petr Siekiera (Sněženky a machři)
2012: Viktor Nováček (Maori battalion)
2013: Milan Alexa (Pozdni sběr)
2014: Kristián Janoušek (GHE)
2015: Pavel Musil (Drink team)

Junior
2002: Jakub Holas (Vosy)
2008: Miroslva Odvárka (Ďábli)
2010: Volejbalové naděje - cena Jiřího Popelky: David Pišín (Ďábli), Alexandr Jedlička (S abecedou kozy jedou)
2011: Markéta Šrůtková (Gymnázium)
2012: David Kvapil (Jestřábi)
2013: Adam Čížek (GHE)
2014: Adam Tomášek (Aligátoři)
2015: Adam Čížek (Maori battalion)

Nejlepší hráč
1991: Miroslav Gálik (???)
2000: Pavel Strniště (Kongo 2000)
2001: Miroslav Gálik (Kongo)
2002: Robert Rössler (Kosy)
2003: Miloslav Kopřiva (Kosy)
2004: Marek Huschka (Klobásy)
2005: Dušan Reis (Radiměř)
2006: Miloslav Kopřiva (Sněženky a machři)
2007: Jaroslav Ovad (Sněženky a machři)
2008: Jana Hamáčková (Semtamáci)
2009: Miloslav Kopřiva (Sněženky a machři)
2010: Leoš Dvořák (C team)
2011: Jan Jirmann (C team)
2012: Tomáš Rotschein (C team)
2013: Adam Čížek (GHE)
2014: Alexandr Jedlička (GHE)
2015: Jaroslav Ovad (Sněženky a machři)

Do roku 2009 nemělo udělování individuálních cen jasná pravidla. V těchto letech byly uděleny ještě tyto ceny:

2002:
Nejlepší nováček: Robin Šauer (Expres)

2003:
Největší zlepšení: Petr Báča (Drink team)

2004:
Nejlepší nováček: Jan Kilian (Klobásy)

2007:
Nejlepší nahrávač: Martin Flígl (Výletníci)
Nejlepší bratrská dvojice: Josef a Roman Simonovi (Výletníci)
Nejlepší trenér: Pavel Šudoma (Výletníci)

2009:
Manager roku: Pavel Korčák (Antik 1, Antik 2)
Nejlepší nahrávač: Leoš Dvořák (C team)
Cena Českého červeného kříže: Jaruni

Kompletní fotogalerie je na facebook.com/mvl.svitavy. Další fotky jsou u Pavla Korčáka.

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll