Minianketa: letem světem... není nad Hošťálkovou!

Prázdniny jsou v plném proudu. Je čas dovolených, cestování, lenošení, odpočívání...ale naši muži nelení, už začali přípravu na příští sezónu. A jak jim to dnes šlo. Balón jim ani nechybí :-) V průběhu června mi jich pár odpovědělo na otázky spojené s dovolenkováním...

1. Jaká je dovolená Tvých snů?
2. Jaká bude Tvoje letošní dovolená?
3. Co si slibuješ od Hošťálkové, která bude tak trochu jiná tím, že nejedete ve společném balíku se zbytkem mužské složky oddílu?

Jakub Hynek
1. Svoji vysněnou dovolenou ani nemám....možná jako každý ležet na pláži, nechat se obsluhovat ženami, jenom se válet, popíjet a jíst, co hrdlo ráčí atd.
2. Moje letoší dovolená bude moje prvni po hodně dolouhé době, když nepočítám Hošťálkovou, tábor a proflákané víkendy. Pojedu se svojí přítelkyní na blind do Chorvatska cestovat a tak. Nejlepší na tom je, že tím rovnou navážu na Hošťalkovou.
3. Od Hošťálkové 2011 si slibuji něco nového. Snad lepší spojení týmu, zabavu, kreativitu, nové cvičení a posléze lepší výkon v soutěži.

Jakub Pavlík
1. Rád bych se podíval někdy v životě na Island, do Kanady a na Nový Zéland. Někdo si možná bude myslet, že jsou to až moc velký cíle, ale je lepší je mít. Aspoň to člověka táhne.
2. Letos bych měl jet s kamarády do Černé Hory na 14 dní a pak do Hošťálkové, ale to asi nebude moc dovolená. :-D
3. Od Hošťálkové si slibuju právě to, že to bude úplně jiný nebo se na to spíš připravuju. Bude to velká změna. Věřím tomu, že to zvládnem. S Vaškem to bude plný novinek a asi dost záhul.

Jaroslav Ovad
1. Kdekoliv, kde je klídek a případně i nějaký volejbalový turnaj :)
2. Rodinná dovolená už byla (a byla moc povedená), volejbalová dovolená mne čeká - Hošťálková, i když dovolená v pravém slova smyslu to rozhodně nebude, žádné plážové povalování.
3. Očekávám, že si nejen zocelíme tělesné schránky, ale sjednotíme si i představy o nástávající sezoně a současně poodhalíme, co jsme schopni pro teoretické představy prakticky udělat.

Václav Liška
1. Jaká je dovolená tvých snů?
Docela zajímavá otázka. Vzpomínám si, že jsme jednou na toto téma psali na střední škole slohovou práci. Bohužel jsem z ní měl za 5, protože jsem ji neodevzdal. Ani teď mě nic moc nenapadá. Nejsem člověk, který by si užíval flákandu někde daleko u moře. Strašně nerad se opaluji a teplo nemám rád. Na druhou stranu si neumím představit ani dovolenou někde v Alpách. Kromě (sice vynikajícího) lyžařského kurzu v Itálii, jsem totiž nic takového nezažil. Ale abych čtenáře uspokojil, myslím, že hlavně záleží na tom, s kým člověk celou dovolenou prožívá. Ať už se svojí drahou druhou polovičkou, nebo s kamarády. To si myslím, že je vysněná dovolená nás všech. Značka: hlavně aby to moc nestálo.

2. Jaká bude Tvoje letošní dovolená?
Když pominu Hošťálkovou, kam se už neuvěřitelně těším, nechystám se asi nikam. Udělám si snad jen pár výletů po ČR a každopádně si budu užívat na chatičce, obklopen spoustou přátel, hlasitou hudbou, ledovými drinky a bazénkem.

3. Co si slibuješ od Hošťálkové, která bude tak trochu jiná tím, že nejedete ve společném balíku se zbytkem mužské složky oddílu?
Musím se přiznat, že odpovědět na tuto otázku mi trvá asi nejdéle. Je toho mnoho, co bych si přál. Zatím si myslím, že jsme k celé věci přistoupili zodpovědně a doufám, že u toho zůstaneme. Organizaci si řídíme celou ,,sami" a už jsme tomu někteří věnovali spoustu času. Hošťálková byla, je a pro mě vždycky bude především soustředěním, kde se každý z nás soustředí především na svoje nedostatky, které se snaží v průběhu odstranit. Zvýšit svoje volejbalové dovednosti a svoji fyzickou kondici. Zároveň je to taky čas, kdy se náš tým stmelí dohromady!! Každý z nás se do Hošťálkové těší kvůli legraci, kterou společně zažíváme a kvůli sportovnímu (předevím volejbalovému) vyžití. Tím, že nepojedeme s ostatními se snad nic důležitého nezmění, krom užitečnch rad našich trenérů, kteří nás vychovali a kterých si my VŠICHNI neuvěřitelně vážíme!! Celou otázku bych jen rád zakončil takovým přáním, aby se všechno podařilo a aby se naše práce odvíjela i na příští sezóně.

Díky za odpovědi.

Pavlína

 

 

 

 

 

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll