Minianketa na téma KPI žen opět ve Svitavách... a provdali jsme Káťu!

Jak se připravují a těší naše ženy "A" na krajský přebor, který si zahrají po pěti sezónách ve druhé lize? To se dočtete v dnešním rozhovoru.

Dále fanouškům oznamujeme, že Katka Bláhová už není bláhová ani Bláhová, ale Kotasová. S Lukášem si řekli své ano 18. června ve sportovní hale Na Střelnici. A protože princezny se často nevidí, uveřejňujeme pár foteček.

 

 

Hráčky odpovídaly na následující otázky:

1. Co jste dělaly v tréninkové mezeře za sporty/činnosti pro zlepšení kondice?
2. Co čekáte od krajského přeboru (plusy, minusy, předpoklady umístění apod.)???

MONČA:
1. trénování v Olomouci, beach, běhání, zumba, kolo, squash, posilovna
2. plusy: snad uvolněnější atmosféra, ne tak velký tlak, snad více výher a tím lepší nálada v týmu:)
minusy: nevím, jaká bude úroveň, snad ne nějaká plácanda
umístění: doufám 1. místo

ÁŇA:
1. stále nesportuju
2. nemám přehnaná očekávání, sice by bylo pěkné se ihned vrátit do 2. ligy, ale raději jsem při zemi.
plusy:souhlasím s Moňou

MARŤA:
1. beach, kolo, posilovna
2. plusy: Monča to vyjádřila přesně
mínusy: mínusy nebudou, umístění na prvních místech

HANKA:
1. teď už jsem nedělala skoro nic........ :-((( (není pravda – a co městská liga?, pozn. redakce ☺ )
2. doufám, že zápasy budou kvalitní a donutí nás vydat ze sebe to nejlepší, aby se u toho nikdo nemohl flákat. Samozřejmě bych chtěla co nejvíc vyhrát, teda vlastně všechno ☺

RENČA:
1. pro zlepšení kondice jsem mimo volejbalu ještě někdy skákala. Můžu do zlepšení kondice počítat i jízdu na kole do práce - nejezdila jsem lážo plážo, ale zabírala jsem ☺ Ostatní sporty byly spíš pro zábavu.

WENDY:
1. hrála a trénovala jsem s Béčkem, posilovna, běhání (jen parkrát), plavání, in-line (a teď jsem začala bodyrock.tv (a taky jsem protancovala pár večerů
2. větší pohoda na hřišti, snad více vítězství -> víc nás to bude bavit, všichni bychom si mohly pořádně zahrát, nebudeme tolik pod tlakem (i když na druhou stranu možná taky budem, protože se budou očekávat dobré výsledky), možná hrozí zápasy co budou trošku plácaná. A umístění - tak snad ten vrcholek tabulky ne?

KATKA:
1. dosud jsem nestihla dělat nic pro svoji figuru ani kondici. Ale myslím, že je to u mě na konci školního roku vždy stejné! Od příštího týdne si slibuju, že se začnu hýbat. Vidím to na kolo, tenis, když bude s kým, tak beach a s tím spojený bazén. Co se naskytne, ale hlavně budu pokračovat v započatých domácích pracech ☺ Chození na antuku v hojnějším počtu beru jako samozřejmost.

2. na soutěž se moc těším, jen nevím, co na to moje rameno. Každopádně mu nedopřeju klid, to je potom ještě horší. Očekávám samé plusy a umístění na prvním místě! Chci hrát v klidu, ale bojovat, a abychom hrály kvalitní oku lahodící voliš.

BLÁŽA ml.
1. bodyrock.tv ☺
2. snad si dobře zahrajeme a skončíme v popředí tabulky.

BLÁŽA st.
1. bodyrock (ten se nám koukám rozmáhá ☺ ), párkrát posilovna a jednou kolo (to se radši nemá ani uvádět, jak koukám na jiné náplně ;) ).
2. snad menší potřebu fyzičky (s tím počítám dle výčtu výše), co nejvíc výher, medaili (abych se jí konečně dočkala) a samozřejmě ukázkové nelepší jednonožky v kraji ☺

PÁJA
1. tak moje tréninková mezera byla trochu delší ;-) moc jsem toho nenasportovala, ale zase jsem zvládla porodit další dítě ☺ Proto doufám, že už se začnem pravidelně scházet, abych se do té naší krásné hry zase rychle dostala a běhalo mi to jako dřív (a nahrávalo ještě líp!) ☺
2. od KP si slibuji kratší cesty k soupeři, že si po delší době zahraju s babama, že to budou fajn soboty mezi kočkama, co je mám ráda. A že nebude vadit, že nebudu blokovat! ☺ (Bláža už se na to těší – Bláža Kotasová…) Negativa – dle jednoho nejmenovaného rozhodčího prý úroveň soutěže. Výsledek by tudíž měl být jasný – vyhrát, ale myslím, že se tím nějak nenecháme dostat pod tlak. PROSTĚ SI TO UŽIJEME!!!

 

A přikládáme pár momentek ze svatby:

 

 

 

 

 

 

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll