Minivolejbalový turnaj svitavských základních škol: třikrát zlato pro ZŠ T.G.Masaryka, jednou pro ZŠ Sokolovská

Podruhé v tomto školním roce se v hale Na Střelnici konal turnaj pro minivolejbalové kroužky pracující při základních školách. Hrálo se v úterý 13. května (3. a 4. třídy) a ve středu 14. května (1. a 2. třídy). Turnaje potvrdily dlouhotrvající nadvládu ZŠ T.G.Masaryka s výjimkou kategorie 2. tříd, kde zvítězili chlapci ze ZŠ Sokolovská.

Pořadí v turnaji

středa 14.5.2014 - žlutý minivolejbal - 1. třídy

1. Myšky 2 - Agáta Sehnalová, Tereza Kolouchová (ZŠ T.G.Masaryka)
2. Kometa - Adéla Burešová, Vendula Motálková (ZŠ Felberova)
3. Myšky 1 - Marie Novotná, Šárka Smékalová (ZŠ T.G.Masaryka)
4. Myšky 6 - Daniel Karpeles, Martin Smékal (ZŠ T.G.Masaryka)
5. Myšky 7 - Jaroslav Kovář, Filip Jansa (ZŠ T.G.Masaryka)
6. Pirátky - Barbora Janků, Nikola Karbašová (ZŠ Felberova)
7. Myšky 4 - Barbora Bulvová, Nikol Prusáková (ZŠ T.G.Masaryka)
8. Myšky 3 - Karolína Bočková, Patricie Krenarová (ZŠ T.G.Masaryka)
9. Tygři - Vojtěch Roznětínský, Daniel Hořínek (ZŠ Felberova)
10. Hello Kitty - Aneta Nečasová, Nikola Maděrová (ZŠ Felberova)
11. Princezny - Karolína Štěrbová, Barbora Jebousková (ZŠ Opatov)
12. Myšky 5 - Tereza Meluzínová, Adéla Mauerová, Nela Konečná (ZŠ T.G.Masaryka)
13. Medůzy - Karolína Michalková, Natálie Malichová, Zdeněk Burger (ZŠ Felberova)
14. Sluníčka - Aneta Zavoralová, Tereza Trejbalová (ZŠ Felberova)
15. K.O. Boys - Tomáš Mazanec, Petr Novák (ZŠ Sokolovská)
16. Blesci - Kateřina Lenochová, Tereza Běťáková, Eliška Komínková (ZŠ nám. Míru)
17. Fotbalisti - Samuel Polanský, Jan Znášík, Jan Ondrůšek (ZŠ Riegrova)

středa 14.5.2014 - žlutý minivolejbal - 2. třídy

1. Tygři (Sokol.) - Matěj Valentovič, Matěj Konopáč, Matěj Žilinčík (ZŠ Sokolovská)
2. Lamy - Mikuláš Ingr, Andreas Brauner (ZŠ Sokolovská)
3. Borci - Jakub Lédl, Ondřej Spěvák (ZŠ T.G.Masaryka)
4. Gepardi - David Zeman, Tomáš Bryška (ZŠ Felberova)
5. Jedničky - Ondřej Bobek, Eliška Horáková (ZŠ Felberova)
6. Orlové - Ondřej Kočvara, Martin Bureš, Dominik Fejt (ZŠ Felberova)
7. Barcelona - Štěpán Hájek, Martin Šudoma (ZŠ T.G.Masaryka)
8. Hradec - Edita Doubková, Nela Pavlišová (ZŠ Hradec nad Svitvou)
9. Kabáti - Anna Vodehnalová, Vojtěch Poláček (ZŠ Riegrova)
10. Kočičky - Magdaléna Komůrková, Andrea Zatloukalová, Zoe Pathanová (ZŠ Sokolovská)
11. Bílí tygři - Julie Poláková, Kateřina Trávníčková (ZŠ Felberova)
12. Koťata - Nikola Kreslová, Veronika Lněničková (ZŠ Riegrova)
13. Borky - Štěpánka Dobešová, Michaela Zvárová (ZŠ T.G.Masaryka)
14. Tygři (Felb.) - Adéla Slaníková, Lucie Zelinková (ZŠ Felberova)
15. Jednorožci - Eliška Pallová, Natálie Makovská, Nikol Bílková (ZŠ nám. Míru)
16. Dvojice - Jonáš Zelený, Daniel Šafařík (ZŠ Riegrova)
17. Škorpióni - Vojtěch Pelikán, Ondřej Benda, Ondřej Bílek (ZŠ nám. Míru)

úterý 13.5.2014 - oranžový minivolejbal - 3. třídy

1. Ninja Girls - Karolína Petrželová, Tereza Bočkajová (ZŠ T.G.Masaryka)
2. Tučňáci - Eliška Petrová, Zuzana Haraštová (ZŠ Felberova)
3. Krocani - Lukáš Vacek, David Hruška (ZŠ T.G.Masaryka)
4. Slandermani - Adam Laštovička, Štěpán Juřík (ZŠ T.G.Masaryka)
5. Surikaty - Markéta Kloudová, Aneta Benešová, Kristýna Košíková (ZŠ Felberova)
6. Simpsonovi - František Lašek, Adam Urbanský (ZŠ Opatov)
7. Daphné - Aneta Koldová, Aneta Broulíková (ZŠ Opatov)
8. Gorily - Vojtěch Rozlívka, Ondřej Bartoš (ZŠ Felberova)
9. Zvířata - Ema Tibitanzlová, Veronika Pauková (ZŠ Felberova)
10. Scooby-Dooby - Richard Částek, Michal Kýr, Adriana Vachutková (ZŠ Opatov)

úterý 13.5.2014 - oranžový minivolejbal - 4. třídy

1. Dratizátoři - Matěj Šudoma, Marek Milota (ZŠ T.G.Masaryka)
2. Bangmani - Jan Šudoma, Miloslav Ovad (ZŠ T.G.Masaryka)
3. Aztékové - Vojtěch Velecký, Martin Daniš, David Král (ZŠ T.G.Masaryka)
4. Holky - Tereza Žáková, Varonika Samková (ZŠ Felberova)
5. Gepardi - František Bulva, Jáchym Tibitanzl, Patrik Kaplan (ZŠ Felberova)
6. Bílé tygřice - Renata Dobešová, Nikol Kišacová, Nela Doskočilová (ZŠ T.G.Masaryka)
7. Volejbalistky - Kateřina Žáková, Nikola Hillerová (ZŠ Felberova)
8. Kobry Opatov - Josef Chlup, Hugo Charvát, Gabriela Tůmová (ZŠ Opatov)
9. Příšerky - Kateřina Štěrbová, Kristýna Kysílková (ZŠ Opatov)

 

Více fotek na volejbalovém facebooku z úterý (3. a 4. tř.) a ze středy (1. a 2. tř.).

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll