Minivolejbalový víkend v Dolním Újezdě: 4 x zlato, 3 x stříbro a 2 x bronz

Předposlední barevný minivolejbal této sezóny se hrál o uplynulém víkendu v Dolním Újezdě. V sobotu 28. března se hrála červená a modrá kategorie, na které jsme vyslali celkem šest družstev. V neděli 29. března hráli žlutí a oranžoví a náš oddíl byl zastoupen celkem šestnácti družstvy.

žlutý minivolejbal - skupina A
1. Dolní Újezd A
2. Svitavy dívky A (Kateřina Hnátová, Adéla Burešová)
3. Česká Třebová B
4. Litomyšl B
5. Svitavy dívky E (Zuzana Švihelová, Alice Doubková, Adéla Justová)
6. Dolní Újezd E
7. Polička C
8. Česká Třebová G

žlutý minivolejbal - skupina B
1. Svitavy chlapci A (Daniel Karpeles, Martin Smékal, David Kulhánek)
2. Dolní Újezd B
3. Svitavy dívky B (Nikola Karbašová, Natálie Makovská)
4. Česká Třebová C
5. Svitavy dívky F (Kateřina Kloudová, Denisa Trávníčková, Adéla Kloudová)
6. Lanškroun dívky C
7. Litomyšl C
8. Polička D


žlutý minivolejbal - skupina C
1. Svitavy chlapci B (Filip Jansa, Jaroslav Kovář)
2. Svitavy dívky D (Natálie Prokopová, Barobra Němcová)
3. Lanškroun dívky A
4. Polička A
5. Dolní Újezd C
6. Litomyšl A
7. Česká Třebová D
8. Česká Třebová F


žlutý minivolejbal - skupina D
1. Svitavy dívky C (Lucie Pišínová, Vendula Motálková)
2. Česká Třebová A
3. Chvaletice
4. Dolní Újezd D
5. Česká Třebová E
6. Lanškroun dívky B
7. Polička B
8. Svitavy chlapci C (Petr Novák, Adam Brázda, Samuel Polanský)


oranžový minivolejbal - skupina A
1. Lanškroun dívky B
2. Lanškroun chlapci B
3. Svitavy dívky A (Nela Pavlišová, Edita Doubková)
4. Dolní Újezd A
5. Česká Třebová B
6. Litomyšl C
7. Vysoké Mýto A
8. Svitavy chlapci C (různí)
9. Svitavy dívky D (Michaela Zvárová, Nikola Ducháčková, Pavlína Šauerová)


oranžový minivolejbal - skupina B
1. Lanškroun dívky C
2. Polička A
3. Dolní Újezd B
4. Svitavy chlapci A (Matěj Valentovič, Mikuláš Ingr,
Tomáš Künzel)
5. Česká Třebová C
6. Svitavy dívky B (Anna Tláskalová, Tereza Bednářová)
7. Vysoké Mýto B
8. Litomyšl A
9. Lanškroun chlapci C
oranžový minivolejbal - skupina C
1. Lanškroun dívky A
2. Lanškroun chlapci A
3. Polička B
4. Lanškroun dívky D
5. Litomyšl B
6. Česká Třebová A
7. Svitavy chlapci B (Michal Ďuriančík, Tomáš Dostálek)
8. Dolní Újezd C
9. Svitavy dívky C (Tereza Olšánová, Kateřina Trávníčková)
červený minivolejbal - skupina A
1. Dolní Újezd A
2. Svitavy B (Valentýna Pavlišová, Lucie Bálková)
3. Dolní Újezd B
4. Svitavy C (Ema Žáková, Karolína Petrželová)
5. Česká Třebová A
6. Svitavy dívky C (Klára Chaloupková, Barbora Pekařová)
7. Polička
8. Česká Třebová B


červený minivolejbal - skupina B
1. Svitavy A Emma Konečná, Veronika Nováková)
2. Dolní Újezd C
3. Česká Třebová C
4. Litomyšl
5. Vysoké Mýto B
6. Vysoké Mýto A
7. Dolní Újezd D
8. Dolní Újezd E


modrý minivolejbal
1. Česká Třebová B
2. Česká Třebová A
3. Česká Třebová C
4. Dolní Újezd A
5. Česká Třebová D
6. Česká Třebová E
7. Polička A
8. Česká Třebová F
9. Svitavy B (Tereza Bohuňovská, Aneeta Vyskočilová, Markéta Zemanová)
10. Polička C
11. Litomyšl
12. Svitavy A (Denisa Bajtková, Valentýna Nováková, Karolína Syrová)
13. Dolní Újezd B
14. Vysoké Mýto
15. Polička B

Další fotky z obou dní jsou na facebook.com/volejbal.svitavy

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll