Mistrovství ČR žáků online

o 7. místo: TJ Svitavy - Lokomotiva Česká Lípa 0:2 (-20, -21)

Tabulka a výsledky základní části jsou zde, zápasy play-off o 1. - 8. místo zde.

Na včerejší trénink dorazil náš diagonální hráč Jakub Marek s tím, že má zablokovanou krční páteř. Po vyšetření a terapii u fyzioterapeuta se stav zlepšil. Trenéři na tuto situaci zareagovali povoláním Mirka Odvárky, který nedávno prodělal dvě zranění a rovněž není zcela fit. Kdo bude nakonec hrát v zahajovací sestavě se rozhodne těsně před prvním utkáním podle aktuální formy.

První utkání začíná v 10:45 proti USK Slavia Plzeň.

Příjezd:

Vše bylo dle dobře nastaveného itineráře. Jenom cesta byla mizerná, protože všichni důchodci musí vytáhnout ze stodol svoje konzervy a zkoušet, jestli jim po zimě jedou. No nic zahájení je hotovo. Máme problém s registracema, protože na soupisce nemáme lidi starší 18-ti let. Řešíme. A naším šarmem je vyřešeno vše za 200,- pokuty! Holt to v pardubickém kraji nikdo nikdy nechtěl!

Příprava:

Klíče od ubytování máme. Je to tam excelentní. Jen Mirďas s tím vyhoupal. Má separé singl a ještě s televizí! To je jasné, věděli, že přijede extra hráč světové kvality!

Nákup zařízen, iontové nápoje namíchány a láhve popsány jmény. Plus na oběd bude bedna banánů. Ať skáčeme jako vopičaci z Jižní Ameriky! Jdeme do rozcvičení na síti!

TJ Svitavy - USK Slavia Plzeň 2:0 (25:18, 25:19)

Zapsali jsme špatně postavení a soupeř vedl 0:3 a 1:4, teď 16:10 soupeř bez tajmu! ... 22:18 ale drama! Dostáváme se do toho i s Terkou na účku a Trauťasem na prdě! ... 25:18 Onďas eso!

16:11 vedeme a jdeme do koncovky! ... 22:17 ... 25:19! Soupeř strašně kazil servis! Terka exceloval a Piškot taky. Pallouš utrhával bloky. Na zem číšníkem se nám moc nechtělo!

Společně se Slavií Plzeň (naši ve fungl nových dresech)

TJ Svitavy - SKV Brno B 2:0 (25:19, 25:13)

6:3 a prohráváme 7:9 ... 12:11 ... 21:18 ... 25:19 ukončuje Trauťas ESEM! Nebyl to set podle našich představ, ale teď už to půjde! Tak kývají hlavičky našich panenek! Přidáme na agresi!

11:7 ... 15:8 ... 25:13 ... Trautenberka střídal Mirďas a hned, sice plevou, ale uhrál!

Společně s SKV Brno B (naši v tradičních dresech)

TJ Svitavy - ČZU Praha 0:2 (21:25, 13:25)

Tekli jsme 5:11 a je to 11:11 a tajm soupeře! ... Škoda tří nevynucených chyb na středu. Zkrátka jsme se nesešli. Soupeř to cejtí velice silně, ale touto hrou na vítěze MR nevypadá. Vytáhli jsme z něj oba tajmy! Hrajeme druhý set!

13:25 bída! ... Zkusil jsem za stavu double pro soupeře vystřídat Mirďase a na náhře Dana. Nic nepomohlo a hráči rezignovali. Máme pomalé nožicky a soupeř poulíval co mohl. Neměl příjem za jedna a přesto hrál na pohodu. Ve vykrytí je k míči daleko. No nic - budeme bojovat s Ostravou o prozatimní druhé místo v tabulce.

Společně s ČZU Praha (proč stojí ti pražáci vzadu na lavičce?)

TJ Svitavy - DHL Ostrava 0:2 (21:25, 14:25)

21:25 zde jsme drželi dobře krok celou dobu, až zase na náš začátek. Stejný byl druhý set. Pak se nemohu chválit ani já! Rozhodčí se opravdu hodněkrát mýlil. Vyústilo to ve žlutou kartu pro mne a po zápase ve družnou diskuzi s vedoucím soutěže. V klidu jsem řekl, ze se mu hodně nepovedl zápas a vše v neprospěch SY. Upozornil jsem i na předchozí zápas Ervěnice - Hradec Králové, kde se dohádali jako malí kluci. Pro koho pískal asi čtenáři odhadnou sami. Tak napíšu, až se uklidním! Promiňte mi to, svitavští fanoušci!

TJ Svitavy - Slavia Hradec Králové B 2:0 (15, 8)

Jednoznačné vítězství nad soupeřem z finálové části KP. Proti slabšímu soupeři si zahráli i kluci, kteří nahrají v základní sestavě.

TJ Svitavy - Lokomotiva Česká Lípa 2:0 (25:22, 25:18)

TJ Svitavy - VSC Zlín 2:0 (25:16, 25:7)

V základní skupině B jsme obsadili třetí místo a ve čtvrtfinále nás čeká druhý ze skupiny A (Slavia Hradec Králové A). Už nemůžeme být hůř než osmí, ale myslíme výš.

čtvrtfinále: TJ Svitavy - Slavia Hradec Králové A 0:2 (22:25, 17:25)

Vedli jsme 16:10, nakonec první set 22:25.

Druhý set bohužel prohráváme17:25 naprosto vyčerpáni! Terka je tak unaven, že opravdu dohrával se sebezapřením! Sorry - medajle Vám nedovezeme! Dle pohledu obou trenénerů, jdeme fakticky nahoru!

neděle ráno: Klukům se nechce vůbec vstávat a vidím to, že došla totálně pára!

TJ Svitavy - ŠSK Demlova Jihlava 0:2 (27:29, 9:25)

27:29 prohra v prvním setu.

Ze stavu 2:18 jsme se aspoň dostali na 9:25.

o 7. místo: TJ Svitavy - Lokomotiva Česká Lípa 0:2 (20:25, 21:25)

20:25 a 21:25 nebyl náš den! Kluci nejsou naštvaní.

Warning: Table './volejbal/accesslog' is marked as crashed and should be repaired query: INSERT INTO accesslog (title, path, url, hostname, uid, sid, timer, timestamp) values('', 'node/1202', '', '172.20.0.29', 0, 'hj6pb45pc5rbgku0u4k7pv0266dqjf8e', 0, 1714088994) in /srv/www/htdocs/volejbal/drupal/includes/database.mysql.inc on line 174