MIXY 2009

Aktualizováno 12. 7. Volejbalový oddíl TJ Svitavy pořádá jubilejní 10. ročník turnaje smíšených družstev Mixy 2009. Turnaj se koná v sobotu 8. srpna 2009. Od 8:15 do 8:30 probíhá prezentace družstev, v 8:30 losování do základních skupin. Zahájení prvních utkání v 9:00. Hraje se na antukových hřištích za Národním domem - ulice Sokolovská (vchod do areálu je od koupaliště z ulice Uzavřená. Hlavní změnou oproti minulým ročníkům je dohrávání zápasů o umístění.

 

 

PROPOZICE:

 • Turnaje se mohou zúčastnit družstva, která budou mít v průběhu utkání na hřišti minimálně dvě ženy, které mohou být registrované. Muži být registrovaní nemohou. Každý hráč/ka může hrát pouze za jedno družstvo.
 • Družstva startují na vlastní náklady a vlastní riziko. V ceně startovného není zahrnuto úrazové ani jiné pojištění.
 • Startovné činí 700 Kč.
 • Utkání řídí delegovaní rozhodčí.
 • Přihlášky zasílejte na adresu paja.nem@centrum.cz do 3. srpna 2009. V přihlášce uveďte název družstva, jméno a kontaktní mobilní telefon vedoucího družstva.
 • Počet družstev je omezen na 12 týmů (rozhodující je datum zaslané přihlášky).

Přihlášená družstva:

1. Kalifornští kabrňáci, vedoucí družstva David Švihel,

2. Maori Battalion, vedoucí družstva Robin Šauer,

3. Výletníci, vedoucí družstva Rostislav Bednář,

4. Drink Team, vedoucí družstva Petr Maruš,

5. Jarovské smeče, vedoucí družstva Miloslav Kopřiva,

6. Radiměř, vedoucí družstva Iva Křivková,

7. C team, vedoucí družstva Leoš Dvořák,

8. Ďábli, vedoucí družstva Elvis (poznámka - udělení vyjímky registrace),

9. Vydláci, vedoucí družstva Petr Kovář,

10. VC Kohoutovice, vedoucí družstva Tereza Kučerová,

11. Favorité turnaje, vedoucí družstva Miloš Richter,

12. Semtamáci, vedoucí družstva Jaroslav Hrabálek.

další zájemci:

Gumídci, vedoucí družstva Vendula Svobodová.

 

SYSTÉM TURNAJE:

 • Dle počtu přihlášených družstev bude stanoven počet základních skupin (předpoklad 12 týmů - 3 skupiny). Utkání v základních skupinách se hrají na dva hrané sety do 25 bodů. Každý set začíná od stavu 5:5.
 • Nejlépe umístěná družstva z ročníku 2008, která se přihlásí do letošního turnaje, mají právo být nasazena do jednotlivých skupin (počet nasazených se odvíjí od počtu základních skupin). U družstev, která chtějí tohoto práva využít, musí být stejný název jako v ročníku 2008 a stejný vedoucí družstva (popřípadě souhlas vedoucího družstva z loňska).
 • Bodování v tabulkách základní části: vítězství - 2 body, remíza - 1 bod, prohra 0 bodů, kontumace mínus 1 bod. V případě kontumace je družstvo vyloučeno z turnaje, pokud se tak stane v základní části turnaje, jsou všechna jeho utkání anulována. V případě rovnosti bodů rozhoduje celkový poměr míčů.
 • Po dohrání základních skupin následuje osmičlenné play-off, do kterého postoupí vítězové a druzí ze základních skupin + dva týmy ze třetích míst (rozhoduje poměr míčů).
 • Dle poměru míčů bude stanoveno pořadí týmů po základních skupinách, které bude rozhodovat o nasazování do následných bojů o umístění v případě vypadnutí družstev z bojů o 1. až 3. místo.
 • Družstva, která nepostoupí do play-off, dále sehrají utkání na dva vítězné sety o 9. - 12. místo. Z pořadí dle poměru míčů v základní skupině se nejprve utkají v rozřazovacích zápasech 9. s 12. týmem a 10. s 11. týmem. Poražení hrají o celkové 11. místo, vítězové sehrají zápas o 9. místo. Družstva, která prohrají ve čtvrtfinále, dále sehrají utkání na dva vítězné sety o 5. - 8. místo. Z pořadí dle poměru míčů v základní skupině se nejprve utkají v rozřazovacích zápasech 5. s 8. týmem a 6. se 7. týmem. Poražení hrají o celkové 7. místo, vítězové hrají o 5. místo.
 • Pořadatelé si vyhrazují právo na změnu systému v případě nepříznivého počasí.

 

Vítězné družstvo loňského ročníku Drink Team ve složení: René Karpeles, Petr Maruš, Jaroslav Ovad, Antonín Lamař, Petr Báča, Renata Jelínková, Jana Karpelesová.

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll