MIXY 2010 - propozice, systém turnaje, přihlášená družstva

Volejbalový oddíl TJ Svitavy pořádá 11. ročník turnaje smíšených družstev Mixy 2010. Turnaj se koná v sobotu 7. srpna 2010. Od 8:15 do 8:30 probíhá prezentace družstev, v 8:30 losování do základních skupin. Zahájení prvních utkání v 9:00. Hraje se na antukových hřištích za Národním domem - ulice Sokolovská (vchod do areálu je od koupaliště z ulice Uzavřená) a na kurtech v areálu ZŠ Riegrova (vzdálenost sportovišť nepřesahuje 200 m).

 

 
PROPOZICE:

 • Turnaje se mohou zúčastnit družstva, která budou mít v průběhu celého utkání na hřišti minimálně dvě ženy, které mohou být registrované. Muži být registrovaní nemohou (netýká se mládeže VO TJ Svitavy). Každý hráč/ka může hrát pouze za jedno družstvo.
 • Družstva startují na vlastní náklady a vlastní riziko. V ceně startovného není zahrnuto úrazové ani jiné pojištění.
 • Startovné činí 700 Kč.
 • Utkání řídí delegovaní rozhodčí.
 • Přihlášky zasílejte na adresu paja.nem@centrum.cz do 6. srpna 2010. V přihlášce uveďte název družstva, jméno a kontaktní mobilní telefon vedoucího družstva.
 • Počet družstev je omezen na 16 týmů (rozhodující je datum zaslané přihlášky).
 • Tradiční občerstvení zajištěno na volejbalových kurtech.
 • V areálu ZŠ Riegrova se prostřídají všechna zúčastněná družstva v rámci bojů v základních skupinách. Dále zde budou sehrána některá utkání o 9. - 16. místo.

 

PŘIHLÁŠENÁ DRUŽSTVA:

1. Condor, Blahoslav Kašpar.

2. Ďábli, Jiří Kabelka.

3. VC Kohoutovice, Tereza Kučerová.

4. Maori Battalion, Robin Šauer.

5. Kalifornští Kabrňáci, David Švihel.

6. Jarovské smeče, Miloslav Kopřiva.

7. Hladila sviště proti srsti, Miloš Richter.

8. Drink team, René Karpeles.

9. Radiměř, Iva Křivková.

10. Moravská Třebová, Jiří Ježek.

11. Vydláci, Petr Kovář.

12. C TEAM, Leoš Dvořák.

13. Šmejdi, Milan Vaško.

14. Kúlna, Jiří Hanauska.

15. Jelita a kroupy, Mirka Bednářová.

16. Šmejdi 2, Milan Vaško.

1. náhradník - OSTROSTŘELCI, Jana Kopecká.

 

SYSTÉM TURNAJE:

 • Dle počtu přihlášených družstev bude stanoven počet základních skupin (předpoklad 16 týmů - 4 skupiny). Utkání v základních skupinách se hrají na dva hrané sety do 25 bodů. Nejlépe umístěná družstva z ročníku 2009, která se přihlásí do letošního turnaje, mají právo být nasazena do jednotlivých skupin (počet nasazených se odvíjí od počtu základních skupin). U družstev, která chtějí tohoto práva využít, musí být stejný název jako v ročníku 2009 a stejný vedoucí družstva (popřípadě souhlas vedoucího družstva z loňska).
 • Bodování v základních skupinách: vítězství - 2 body, remíza - 1 bod, prohra 0 bodů, kontumace mínus 1 bod. V případě kontumace je družstvo vyloučeno z turnaje, pokud se tak stane v základní části turnaje, jsou všechna jeho utkání anulována. V případě rovnosti bodů rozhoduje celkový poměr míčů družstva získaných v základní skupině.
 • Po dohrání základních skupin následuje osmičlenné play-off o 1. - 8. místo, do kterého postoupí vítězové a druzí ze základních skupin. Při losování play-off jsou dodrženy následující principy:
- nasazena jsou lépe umístěná družstva (vítězové jednotlivých skupin),

- družstva ze stejné základní skupiny jsou nasazena na opačné strany pavouka. Po vypadnutí týmu z bojů o medailová umístění se dále dohrávají zápasy o umístění.

 • Družstva, která se umístí na 3. a 4. místech v základních skupinách, dále sehrají utkání o umístění na dva hrané sety ve skupinách se shodně umístěnými týmy z ostatních skupin. Systém bodování je shodný jako v základních skupinách.
 • Pořadatelé si vyhrazují právo na změnu systému v případě nepříznivých podmínek.

 

Vítěz loňského ročníku - Drink Team:

 

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll