MIXY 2014 - hodnocení

Nuže 15. ročník turnaje Mixy je za námi. Tento oblíbený, hojně navštěvovaný letní turnaj se konal 26.7.2014 na antukových hřištích ve Svitavách. Než se rozepíšu, chtěla bych touto cestou vyseknout poklonu Páje Švihelové, která před námy mixy sama organizovala a dále všem, kteří se na organizaci doposud spolupodíleli.

Kapacita turnaje byla letos opět zcela naplněna, přihlásilo se 16 družstev a mezi nimi jak staří zkušení pardálové turnaje, tak nováčci. Počasí nám přálo, akční vstupné na bazén pro účastníky turnaje zajištěno, stánek s pitným režimem fungoval na plné obrátky a masný koutek jakbysmet, aparatura hrála, no ještě jednou díky všem.

Letos jsme přidaly novou perlu, a to vyhlášení Miss Elvis, na počest památce našeho skvělého, nejen do volejbalu zapáleného kamaráda Elvise. Ženou Miss Elvis se stala Martina Pokorná z týmu Papričky, které gratulujeme a přejeme, ať jí naše ocenění (cena) neomrzí:-)
Ženou turnaje se stala Hanka Pachovská, žena sbírající tato ocenění turnaj po turnaji, jakoby se nechumelilo. Součástí ocenění byl poukaz na panáka s mužem turnaje, kterým se stal Martin Jícha z týmu Drakundy.

Vítězem turnaje se stal Drink tým, a to zcela „neočekávaně a překvapivě“ . Opět gratulujeme, jste borci.

Konečné pořadí týmů:
1. Drink team
2. Jarovské smeče
3. Maori battalion
4. Drakundy
5. Papričky
6. Semtamáci
7. Hopíci
8. Kule
9. C Team
10. Banani
11. Antik
12. KO Mosquito
13. Hladila Sviště Proti Srsti
14. Ješterky
15. Vydláci
16. Pinďouři

A kdo dočetl až sem, nechť je účasten i dalšího ročníku, který nabídne ještě více (volejbalové) krásy.

Těšíme se na Vás
Družstvo žen TJ Svitavy – pořadatel turnaje

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll