MIXY 2017

Rok se s rokem sešel a poslední červencový víkend byl opět věnován turnaji MIXŮ. Sobotní den plný volejbalu doprovodilo také krásné slunečné počasí. Místy až tropická vedra sužovala nejednoho hráče, ale naštěstí všichni turnaj ve zdraví zvládli.

Turnaje se zúčastnilo celkem 12 týmů, které byly rozděleny do 4 základních skupin po 3. Po odehrání této základní části, systémem každý s každým v dané skupině, byly týmy rozřazeny do zápasů o umístění. Boje o každé vítězství byly velmi vyrovnané. Nakonec se nám v souboji o 3. místo střetly týmy „Tramín červený“ a „Maori Battalion“ a ve finálovém souboji se proti sobě utkaly týmy „Kule“ a „Drink team“. V souboji o 3. místo lépe dopadl tým „Tramín červený“ a to výhrou v tiebreaku (11:25, 25:18, 15:13). Finálový souboj došel do tiebreaku taktéž a absolutním vítězem turnaje se stal tým „Kule“ (19:25, 25:23, 15:10).

Na konci turnaje byl vyhlášen také nejlepší hráč a MISS Elvis. MISS Elvis se stala Linda Horáčková a nejlepším hráčem byl zvolen Ondřej Ehrenberger. Všichni byli obdarováni hodnotnými cenami (např. „hambatý“ kalendář pro nejlepšího hráče), které předával, Svitavám velice blízký hráč nejvyšší soutěže, smečař Jan Kuliha. Některé ženy byly při gratulování obdarovány i polibkem.

Po celý turnaj bylo hráčům k dispozici výborné občerstvení pod vedením šéfkuchaře Melise a chlazené pivečko, které roznášel Adam Čížek. Po předání všech cen se na kurtech pokračovalo až do pozdního večera. DJ hrál ke zpěvu i tanci a na „baru“ tekla zelená proudem. Po organizační stránce se turnaj vydařil, proto bychom chtěli poděkovat všem organizátorům, rozhodčím, účastníkům a uklízecí službě na kurtech.

Doufáme, že si všichni turnaj užili a za rok se na svitavských kurtech sejdeme znovu. :)

Konečné pořadí jednotlivých týmů:
1. Kule
2. Drink team
3. Tramín červený
4. Maori Battalion
5. Papričky
6. Machři a Sněženky
7. Šlapeto
8. Becherová smršť
9. Smajlíci
10. (NE)Sekáči
11. Antik
12. Vydláci

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll