Mladší dívčí přípravka: Turnajové vítězství a ještě těsně "pod bednou"

V neděli 8.6.2008 vyrazily naše nejmladší – MYŠKY (ročníky 1999 - 2001) - na turnaj v přehazované čtyřek do Moravské Třebové. Celá výprava, to byla 3 auta a v nich deset MYŠEK s trenérkou Zdenou Ševčíkovou. Předpověď slibovala pařák, takže po turnaji mělo přijít na pořad ještě třebovské koupaliště s různými atrakcemi.

Šest zúčastněných družstev a systém každý s každým zaručoval, že si naše nejmladší naděje dobře zahrají. S vervou a nadšením se pustily do svých soupeřek, povzbuzovaly se, hrály opravdu se zápalem. A tak to má být! Herní zkušenosti se jinde než na hřišti nezískají.

Áčko“, složené z ročníku 1999, zvítězilo ve všech pěti utkáních a zcela zaslouženě celý turnaj vyhrálo!!! Na úspěchu se podílely: Jana Dynková, Eva Junková, Anička Fiedlerová a Katka Kociánová.

Béčko“ bylo ještě mladší – ročníky 2000-2001. V autech je skoro nebylo vidět, ale na hřišti už se proháněly, no jako myšky - se zápalem a vervou. Dvě utkání vyhrály, jednou remízovaly, dvakrát prohrály. Boje byly vyrovnané , o 3. a 4. místě (Sy B a Pol. B) musely rozhodovat míče. Horší poměr míčů jsme měly nakonec my a skončily jsme za Poličkou „B“ - těsně “pod bednou“, tj. na 4. místě. Složení družstva: Julie Štulpová, Sára Palatková, Míša Bolcárová, Karolína Nespěšná, Lenka Weisová a Filipka Štulpová.

Turnaj jsme absolvovaly v pohodě, rodiče a zároveň řidiči fandili, jak jen to šlo. Horší bylo, že počasí nebylo úplně nej, nej a slíbené koupání se muselo odložit. Nepomohly prosby, přesvědčování, trenérka a rodiče se obměkčit nedali – ani to nešlo. Tak příště opět s plavkami, určitě to výjde!!!

Děkujeme rodičům – paní Štulpové, panu Junkovi a Dynkovi za dopravu, fandění a fotografickou dokumentaci – byla to príma a úspěšná neděle.

Celková výsledky turnaje:

1. Svitavy A
2. Polička A
3. Polička B
4. Svitavy B
5. Mor.Třebová A
6. Mor. Třebová B

Foto: A družstvo - Kociánová Kateřina,Junková Eva, Dynková Jana a Fiedlerová Anna 

 

Foto: B družstvo - Bolcárová Míša, Nespěšná Karolína, Palatková Sára a sestry Štulpovy Julie a Filipka. Chybí Weisová Lenka-někde se nám ztratila?

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll