Muži: Nepovedená představení v Lanškrouně

Do Lanškrouna se odjíždělo s vědomím, že jediné vítězství znamená zachování si účasti v soutěži i pro příští rok. Navíc jsme soupeři měli co vracet po dvou domácích porážkách v první části soutěže. První utkání začínalo netradičně v 9:00 díky kolidujícím zápasům lanškrounského B-týmu žen.

Obě utkání se podobala jako vejce vejci. V prvních dvou setech vítězství mladého týmu soupeře, vzepětí našich sil v sadě třetí a pokažená poslední dějství. Hlavním rozdílem byla především kvalita skákaného servisu. Lanškroun nás touto herní činností v pár sériích zatlačil. Naše smečované podání bylo již po několikáté hodně nestabilní, plachty soupeř dobře přihrával. V koncovkách setů Lanškroun působil zkušeněji. My si neodpustili pár nevynucených chyb a zasloužená vítězství pro domácí tým byla na světě. Do utkání zasáhla prakticky celá sestava, bohužel změny tentokráte nepomohly.

V posledním kole nastupujeme doma proti Litomyšli, která přišla o vedoucí pozici v soutěži díky dvěma porážkám od svých pronásledovatelů z Chocně. V tabulce tedy stále sedmí, ale jen s jedno respektive dvoubodovým náskokem před Českou Třebovou B a Lanškrounem.

Speciální poděkovaním hrstce svitavských fanoušků.

Lanškroun - Svitavy 3:1, 3:1

Sestava: Zdenál, Melis, Pipin, Peťa, Onďas, Bubu, Máza - Bury, Venca, Doly, Kloby

Víc k tomu nenapíšu, jelikož to ještě teď nemůžu rozdejchat :-)))

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll