MVL 2008: Ohlasy - Jaruni

Marcelka Smělá nám (všem Jarunům) krásně napsala, tak ať z toho taky něco máte. 

Ahoj, milí volejbaloví kamarádi, tak jsme dohráli!!! Myslím tím 13. ročník městské volejbalové ligy, nebo 2. ročník 2. MVL – jak chcete. A hned musím dodat, že jsme byli dobří, copak dobří – byli jsme výborní!!! Nejdříve chci poděkovat Jirkovi, že nás do toho vůbec namočil. Přišlo mi to zpočátku jen zábavné. Celé roky Jaruny na tuto příležitost tvrdě trénovaly a teď to konečně přišlo. Došlo k doplnění týmu mladými nebo spíš všeho schopnými chlapci (to jsme samozřejmě přivítaly!!!), družstvo se přejmenovalo z Jarun na Jaruni a vše hned mělo jiný spád. Dokonce jsme absolvovali 2 přípravné turnaje – jeden šmejdský a druhý v Březové!!!

 
V průběhu 2.MVL jsme odehráli 15 utkání. Skoro nevěříte, že to bylo tolik, co? Nejdříve nás bylo tolik, že bylo i na střídání, ale jednu středu přece jen byla krize. Stalo se, že proti Ďáblům nastoupili jen 2 celí Jaruni (David a já) + zraněný Luděk. Ďáblům to přišlo děsně k smíchu, dokud neuviděli přibíhat uřícenou Brendy. Hraji volejbal spoustu let, ale systémem 2 u sítě a 2 vzadu jsem ještě nikdy nehrála,. A přesto jsme vyhráli! Těsně před závěrečným hvizdem rozhodčího dorazila i zděšená Anička, která poprvé v životě(!!!) zmeškala zápas. Když pak Sladké mámení zjistilo, že Terouš neutekl z domu jen tak, ale zodpovědně přivlekl smečařku Ivetu, došlo jim, že mají zápas již dopředu prohraný. V průběhu naší cesty 2. městskou ligou došlo k narození 1 dítěte, k několika zraněním, k úbytku několika kg živé váhy, ke 2 úžehům i ke stabilizaci alkoholu v krvi. Nakonec jsme vybojovali fantastické 3.místo, máme diplom,  pohár a svůj první Jaruni míč (pravý volejbalový). Takže moc díky, díky, díky za reprezentaci celému družstvu JARUNI, díky taky těm, kterí nás povzbuzovali!!!                                       
                                                                                 Ahoj Marcela Smělá

PS: Výběrové řízení do týmu JARUNI na účast ve 14. ročníku MVL 2009 bude vyhlášeno - co nevidět!!! Sledujte web, podmínky konkurzu budou zveřejněny. Informace možno získat také na tel.: 607 282 632, e-mailu: msmela@seznam.cz

Zdravé jádro týmu Jaruni - chybí Brendy, Radek, Luděk, Robin, ...

Pivo, kafíčko, pohoda - i to byla MVL 2008

Sponzor 2.MVL L. Nekvinda (vpravo) a pilíře družstva - velký (David) a malé (Iveta s Marcelkou)

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll