Naše volejbalové mininaděje (holčičky) na turnaji v minipřehazované

Volejbalový oddíl Sokol Dolní Újezd pořádal v neděli 2. března 2014 v tělocvičně místní základní školy turnaj v minipřehazované, nebo možná pidipřehazované? Ani chvilku jsme neváhali a přihlásili se. Zdenička Ševčíková – trenérka nejmladších členek našeho oddílu, sestavila celkem 3 týmy.  Věkový průměr 6 let a kousek, některé holčičky se teprve těší, že začnou od září chodit do školy. Takže v neděli ráno, místo vyspávání, hurá do „Dolňáku“. Za volantem maminka Martina Burešová a tatínci Karel Doubek a Petr Němec, na zadních sedadlech drahocenný „volejbalový náklad“, který nebyl zvenku ani vidět. V Litomyšli zjistila Editka Doubková, že nemá baťůžek s dresem, botaskami, ale hlavně s jídlem a pitím. Takže otočka a honem zpátky domů pro řízek, pitný režim a dres. Všechno dobře dopadlo, do Újezdu dorazili tak akorát.

Turnaje se celkem zúčastnilo 24 družstev(!!!), rozdělených do 3 skupin po 8 družstvech, kde se hrálo sytémem každý s každým. Poté se odehrála ještě další dvě utkání o celkové pořadí. Všechna děvčátka si vedla skvěle, v každém zápase se snažila neudělat žádnou chybu, která by vedla ke ztrátě bodu. I když se stalo, že výsledkem některého zápasu byla prohra, neztrácela děvčátka dobrou náladu, chuť do hry a bojovala až do samého konce turnaje. Odměnou za jejich vytrvalost a perfektní výkony byla kromě skvělého umístění také sladká odměna a diplom.

Domů se děvčátka vracela velice spokojená. Od nás všech si zaslouží obrovskou pochvalu a jen tak dál!!! V celkovém pořadí se naše družstva umístila na krásném druhém, třetím a třináctém místě.

Veliké poděkování patří samozřejmě také rodičům za obrovské povzbuzování, bez kterého by radost z úspěchu byla u dětí poloviční.

Sestavy našich týmů a jejich umístění v celkovém pořadí:                                                     

2.místo – Svitavy A:  Nelinka Pavlišová, Editka Doubková, Alička Doubková                               3. místo – Svitavy B:  Kačenka Hnátová, Adélka Burešová
13. místo – Svitavy C: Baruška Němcová, Zuzanka Švihelová, Vendulka Motálková

                                                                                          maminka Doubková

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll