Návrat Matadora

Sobotní zápas v Poličce začal nevšedně. Celý tým dorazil o půl hodiny později než shc. Máza, protože zbytek týmu měl nedostatečné informace o místě konání zápasu. V prvním zápase jsme měli  ze začátku problém se soupeřovým blokem. Však Onďas v sobě odhalil skryté možnosti, a díky převaze soupeřových chyb nad bodovkami, jsme jednoznačně vyhráli 3:0.

Před druhým zápasem byla skoro dvouhodinová pauza při které nás opustil shc. Máza kvuli cestě do Bratislavy. Svůj post předal neméně zkušenému asistentovi. Druhý zápas pod mým vedením začal slibně výhrou prvního setu. Ve druhém setu jsme zvolili jinou taktiku. Prohráli jsme, abychom soupeře o to drtivěji porazili. Ve třetím setu jsem nasadil posledni tajnou zbraň, a to sebe. Soupeř byl rozhozen tak, že nebyl schopen až do konce zápasu klást odpor. Domů jsme odjížděli po dvou výhrách plní nových zážitků a radosti.

3:0 (24, 20, 25)

3:1 (20, -21, 14, 22)

Sestava: Meluzín, Ryšánek, Jassa, Ehrenberger, Černý, Simon, L Ovad - Bureš, Doležal, Pavlík, Hynek

shc.: Sezemský hc.: Hynek