Nedotažené koncovky = prohra a zklamání

Utkání s posledním týmem (tedy před tímto dvojzápasem) se odehrálo ve Slatiňanech. Přestože název města je v tabulce KPI nový, soupeř neznámý nebyl - pod hlavičkou Slatiňan hrají kluci z Chrudimi. Sportovní neděli s námi v hale strávili i svitavské holky (pardon - ženy A), se kterými jsme se střídali a které svoji misi splnily na 100% (dvě výhry). Článeček zajistil Jarin.

A teď stručně k zápasům - byl to zápas dvou vyrovnaných družstev, v náš prospěch hovořila dobrá (místy výborná) hra v poli, a to bez ohledu na specializaci hráčů, soupeř získával navrch kvalitním podáním.  Ani v tomto zápase jsme se však nevyvarovali naší letošní největší slabiny - schopnosti dostat 5 a více bodů v řadě. Na druhou stranu se nám ale také podařilo několik vícebodových šňůr. Co tentokrát zápasy rozhodlo, byly koncovky, které jsme s vyjímkou druhého setu prvního zápasu nezvládli.

Tuto sobotu máme možnost opustit nelichotivé poslední místo, čeká nás zápas s mužstvem Letohradu, které je pouze o příčku výše.

Sestava: Burry, Onďas, Pája, Kloby, Pipin, Ďolík, Dáňa, Palloušek, Jarin. Do druhého zápasu nenastoupil Onďas, důvodem bylo zranění kolene.

SK Spartak Slatiňany A - TJ Svitavy A: 3:1(16,-20,23,16), 3:0(24,22,20)

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll