Nevýrazné výkony v KP kadetů

Krajský přebor kadetů v rychlém sledu nabídl nejdříve utkání v Boskovicích v neděli 2. litopadu a hned o dva dny později dohrávky s týmem Lanškrouna v rámci tréninkových hodin. Bohužel máme pouze jeden bod a výkony jako den a noc...

Do Boskovic jsme odjížděli pouze v šesti lidech, ale s bojovným duchem a vědomím, že nemáme co ztratit. Proti místnímu juniorskému týmu jsme se předvedli hlavně na servisu (Jirka Simon), se kterým měl soupeř neuvěřitelné problémy. Navíc v útoku s minimem nevynucených chyb a dobrou obranou na sítí (ŠImon Švihel). Ve čtvrtém setu za stavu 2:1 na sety a 10:6 pro nás ovšem nastaly zcela nepředvídané situace řízené panem na empiru. Jednoduše si na toho pána tady stěžuji (dělám to podruhé v životě - poprvé viz http://www.volejbal.svitavy.cz/drupal/?q=cp-zaku-medaile-je-zase-blize-ale-jaka). Už jsme se z toho nesebrali, navíc když v pátém setu za stavu 12:13 neviděl půlmetrový aut po servisu Boskovic.  Výkon velmi dobrý, chyběl jen lepší výsledek.
 
Za to s Lanškrounem to byla jedna velká bída. Chyběla především přesnost v druhém úderu, hlavy opět všichni dole. Na druhou stranu nám tento dvojzápas pomohl ladit žákovskou sestavu na víkend, jelikož máme nemocného Matěje Nováka, takže do hry se dostanou více Vojta Švihel a Honza Kladivo. Varianty vyzkoušeny, nicméně projev týmu více než podprůměrný a Lanškroun (dirigovaný Jirkou Johanidesem) zaslouženě získal 6 bodů.

 

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll