Nový ročník barevného minivolejbalu odstartoval - v Č. Třebové

Byla to v neděli 15.11. tzv. "hrrr" akce.  Zdena se kdesi dověděla, že v Č. Třebové pořádají turnaj v oranžovém minivolejbalu. Ten je hlavně pro děti ze 3. tříd, hraje se ve dvojicích a už se po chycení míče a vlastním nadhozu odbíjí obouruč vrchem, tedy pinká. Tak proč toho nevyužít? Některé pidiberušky už sice měly s rodiči jiné víkendové plány, přesto dala Zdena na poslední chvíli dohromady 4 družstva - 8 holčiček. Místo slibované cesty vlakem jely nakonec auty, protože Vánoce se kvapem blíží a rodiče = fanoušci i řidiči zároveň toho mohli využít. Co kdyby v některém obchodě objevili pěkný dárek?

V tělocvičně Na skále bylo všechno nachystané, jen začít. Turnaje se zúčastnilo celkem 27 družstev, hrálo se ve 3 skupinách (A, B, C) po devíti družstvech. V A skupině jsme měli "A" družstvo (Natálka Makovská, Nikolka Karbašová), v B skupině družstva "B" a "D" (Adélka Burešová, Kačka Hnátová a Linda Karalová, Adélka Justová), do C skupiny bylo nalosováno družstvo "C" (Kačka Kloudová, Vendulka Motálková). Nervozita byla na začátku hry veliká, ale počáteční obavy, že "nic" neumíme, vzaly rychle za své a už se jen hrálo a hrálo. Samozřejmě se pidiberuškám chvílemi dařilo víc, chvílemi míň, důležité však bylo, že hrály s chutí, elánem, bojovaly. Za to si zaslouží všechny pořádnou pochvalu!!!  A výsledky? To byla, panečku, příjemná překvapení!!!

A skupina:  1. místo - TJ Svitavy "A" ( N. Makovská, N. Karbašová)

B skupina: 1. místo - TJ Svitavy "B" (K. Hnátová, A. Burešová)

                     6. místo - TJ Svitavy "D" (L. KAralová, A. Justová)

C skupina: 5. místo - TJ Svitavy "C" (K. Kloudová, V. Motálková)

Poděkování patří trenérkám Zdeně Ševčíkové a Evě Karbašové, panu Karalovi a paní  Makovské za zajištění dopravy a všem, kteří se přijeli podívat, za fandění. V prosinci (19.12.) nás čeká ještě jeden turnaj barevného minivolejbalu, tentokrát v Poličce. Bude veliký, budou se tam hrát všechny barvy barevného minivolejbalu (žlutá, oranžová, červená, zelená i modrá). To už bude jiný šrumec, tak se těšte!        
Marcela Sezemská

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll