Odehrán první turnaj školních přípravek

11. prosince 2007 se ve sportovní hale Na Střelnici konal první turnaj školních přípravek. Jelikož pro naše nejmenší členy je volejbal ještě příliš těžký sport, soutěží mezi sebou školní výběry v jednodušších hrách. Tentokrát byla na programu vybíjená.

Děti jsou v přípravkách rozděleny do dvou kategorií. V mladší kategorii jsou děti z 1. a 2. tříd, ve starší děti ze 3. a 4. tříd. V turnaji se družstva v každé kategorii utkala spolu systémem každý s každým. Všichni dali do zápasů srdce a s nadšením hájili barvy své školy. Po zásluze pak byly děti odměněny sladkými cenami.

Pořadí kategorie 1.-2. třída:

  1. ZŠ T. G. Masaryka 27 - Draci
  2. ZŠ náměstí Míru 73 - sportovní školička
  3. ZŠ T. G. Masaryka 27 - Včeličky
  4. ZŠ T. G. Masaryka 27 - Koníci

Pořadí kategorie 3.-4. třída:

  1. ZŠ T. G. Masaryka 27
  2. ZŠ Felberova 2
  3. ZŠ Riegrova 4
  4. ZŠ náměstí Míru 73

Další školní turnaj ve vybíjené je naplánován na 26. února 2008.

Fotografie všech družstev a diplomy, které tato družstva obdržela, najdete po kliknutí na přípravky_ve_školách.

První místo v kategorii 1.-2. třída obsadil tým ZŠ T. G. Masaryka 27 - Draci ve složení: Horní řada zleva: Jakub Kišac, Tereza Rytychová a Kryštof Hrubý, dolní řada zleva: Marek Tichý a Jaroslav Dvořák.

 

První místo v kategorii 3.-4. třída obsadil tým ZŠ T. G. Masaryka 27 ve složení: Stojící zleva: Eva Junková, Pavla Kučerová, Magda Vorbová, Šimon Švihel, Štěpán Hlaváček a Jakub Ducháček, sedící a klečící zleva: Jan Kopřiva, Dino Poul, Matouš Kovář a Petr Leinweber a vpředu ležící Aneta Veselá.

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll