Ohlédnutí za turnajem smíšených družstev

S malým zpožděním se dostáváme ke zhodnocení akce MIXY 2011. Turnaje se po vcelku divokém přihlašování a odhlašování zúčastnilo 12 družstev. Všechny zápasy se tak odehrály v areálu volejbalových kurtů u koupaliště (pro starší a pokročilé - za Národním domem). V dopoledních hodinách sem tam zapršelo, ale tentokrát to byl jen takový osvěžující deštíček. Žádné zápasy nebyly přerušeny a hrálo se dle plánovaného rozpisu.

Ve čtyřčlenných základních skupinách byly nasazeny nejlepší tři loňské týmy - Hladila sviště proti srsti, Drink team a Moravská Třebová. O první místo dále mohla bojovat družstva, která přešla přes rozřazovací kolo, ve kterém se utkaly 1. a 2. celky napříč základními skupinami. Poté se utvořily čtyři tříčlenné skupiny o umístění.

Pořadí turnaje:

1. Drink Team

2. Jarovské smeče

3. Semtamáci

4. Hladila sviště proti srsti

5. Maori battalion

6. Mišmaš

7. C team

8. KO Mosquito

9. Radiměř

10. Moravská Třebová

11. Vydláci

12. Antik

 

Nejlepší hráč turnaje: Antonín Lamař (Drink Team)

Hecíř turnaje: Jana Bláhová (KO Mosquito)

 

Příští rok se těšíme ve Svitavách opět na viděnou. Třeba i s Radkou Koldinskou, která se zapojila jako hráčka a odpískala jeden z rozřazovacích zápasů.

A na závěr patří velké poděkování sponzorům turnaje: Stavebniny Prima, Fólie Ezop, mibac, a. s., Eurogalant, s.r.o. a Svitavskému pivovárku Na Kopečku.

Pavlína Švihelová

 

Momentky

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll