Okusili jsme druholigový tým

Minulou sobotu jsme doma přivítali celek z Kerhartic. Tým, který k nám letos spadl z 2.ligy a který se už od začátku soutěže drží na špici tabulky. I přesto byly oba zápasy plné krásných akcí, napínavých zvratů a bojovných prvků. Takže si myslím, že oba dva fanoušci si přišli na své.

Za zmkínku stojí, že jsme se konečně sešli skoro v plné polní. Chyběl nám vlastně jenom Bubu a stále zraněný Venca. Navíc díky tomu, že junioři hráli souběžně s námi, měli jsme k dispozici i některé hvězdy z jejich týmu.

V prvním zápase se nám výbroně dařilo na přijmu a v poli, což soupeři alespoň lehce znepříjemňovalo situaci. Bohužel, naše útoky byly málo důrazné a tak se nám nepodařilo utrhnout jakýkoli náskok. Každému bylo jasné, že náš soupeř má navrch, ale my jsme se nevzdávali a bojovali sme. Jenže jenom bojovnost nestačí...

Ve druhém zápase coach učinil lehké změny a podpořil údernou sílu našeho "mančaftu". Pája šel na smeč a jeho místo nahradil Sašena (Alexander Konečný) a později Arnold (Ronald Čadílek). Navíc jsme si dali úkol - MYDLIT TO!! Tím jsme celkově zlepšili naši hru a začali jsme soupeři šlapat na paty. V tu chvíli se ale zkušeňáci z Kerhartic vzchopili a ukázali nám, že se do druhé ligy nedostali jen tak za hubičku.

Nakonec bych rád poděkoval mlaďochům, že se zapojují do našich zápasů a věřím, že i pro ně je to spousta dobrých zkušeností, které mohou využít do budoucna. Tuto neděli jedeme do Slatiňan, kde by se měly ledy prolomit a my bychom mohli ukořistit druhé vítězství!! DRŽTE NÁM PALCE!!

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll