Olympijská kvalifikace - před finále

To byl koncert - úplná symfonie. Takovej výprask Frantíci nedostali pěkně dlouho. Naprosto skvěle včera zahrál Konec (David Konečný - DHL Ostrava). Normálně se do výsledných statistik moc nedívám, ale včera jsem udělal výjimku. Úspěšnost 67% (14 složených z 21 pokusů), žádná chyba, jedenkrát zablokován, jedenkrát jeho útok soupeř zpracoval dobře a pětkrát špatně - to je pro diagonálního hráče skvělá vizitka. Předpokládám, že se budou muset v Ostravě hodně snažit, aby si ho udrželi, jelikož turnaj olympijské kvalifikace je v hledáčku manažerů špičkových evropských klubů.

Jinak včera před utkáním jsme poprvé vytáhli paty z hotelu nebo z haly. S Eliškou, Dubem a šéftrenérem jsme si prohlédli historický střed města s jeho hlavní dominantou - pozůstatkem antického chrámu. Bohužel Dubův supermanažerský mobil za 20 litrů v rozhodující chvíli zklamal a fotografie chrámu se neuložila.

Během  obchůzky jsme uskutečnili nákup zásob portského, aby bylo něco na dnešní večer. Šéftrenér pak na chvíli spočinul v kostele, kde se poradil o základní sestavě. Tímto děkuji nejvyššímu...

Teď se chlapci potí v hale. Trénink bude kratší, ale intenzivní, protože se již po náročném programu začíná projevovat únava.

Finálový zápas začíná v 16:00 místního (17:00 středoevropského) času a podle informací od Jirky Rejmana bude opět v přímém přenosu naší televize. Pokud zvítězíme, postoupíme do dalšího kola kvalifikace, které se koná v lednu 2008 v Turecku.

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll