Pardubice na nás nestačily

Předem tohoto článku bych se chtěl omluvit za zpoždění. Sobotní domácí dvojzápas se nám opravdu vydařil. Trošku se mě zmocnila panika večer před utkáním, kdy jsem se vlivem informačního šumu doslechl, že údajně nemáme registračky a že jsou zapomenuty někde ve Chvaleticích. Vše se nakonec vyřešilo a tak jsem mohl klidně spát a těšit se na soupeře až z dalekých Pardubic.
                                                                    
                                                            

 

TJ Svitavy A - TJ Sokol Pardubice I. A  3:0(16,13,9), 3:0(23,25,14)

První zápas byl pro naše barvy veleúspěšný. Pardubičtí nehráli moc kvalitně a náš důrazný útok je ničil. Bohužel se v našem týmu objevovala spousta zbytečných chyb, které jsme se v průběhu snažili odstranit. Nicméně soupeř nám hru velice usnadnil. Vypadalo to, jako kdyby se pánové večer zmrskali jako o Velikonocích. O tom ostatně hovoří i výsledky setů.

Protože v zápise byl zapsán druhý záps až v jednu hodinu a "perníkáři" zřejmě potřebovali vystřízlivět, začalo se hrát až za dvě hodiny. Naši borci za tu dobu samozřejmě vychladli a ani psychicky to na nás nezapůsobilo moc dobře. Naopak soupeř nabral trochu více sil a proto byl druhý match o něčem jiném. Trošku jsme zahýbali se sestavou a vyzkoušeli tak  jiné varianty na postu smečařů. První dva sety byly náročné a trošku připomínaly jízdu na horské dráze. Do třetího setu jsme však vklouzli s velikou vervou a Pardubičáky jsme přímo přejeli.

Z obou zápasů mám velikou radost, protože jsme se vítězstvím dostali před Pardubice a tím jsme se posunuli na třetí flíček. Navíc jsme konečně zahodili trému a oba zápasy byly pěkně vyhecované. Doufám, že nám to vydrží i do další soboty, kdy společně s babama přivítáme týmy Litomyšle.

Pro fanoušky: Zápas s Litomyšlí bude velice důležitý, proto bych chtěl požádat všechny příznivce svitavského volejbalu a volejbalu vůbec, aby přišli v sobotu v 10:00h podpořit náš tým!! Budeme se moc těšit!!!

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll