Plný počet bodů vezeme do Svitav !!!!

V neděli 11.11. jsme vyrazily do Slatiňan, začátek utkání byl již v 9:00, jelikož jsme se střídali s našima chlapama. Odjezd v 6:45 tedy vykouzlil úsměv na tváři každé z nás.

Sestava: Anežka Kovářová, Kája Maděrová, Kikina Šimková, Lucka Šimková, Marťa Fröhdeová, Monča Šařecová, Natka Říhová, Renča Odvárková, Vendy Svobodová a trenér Jiří Kusý

Cesta do Slatiňan proběhla v pohodě a jak je naším zvykem, byly jsme v tělocvičně téměř dříve než protihráčky.
Rozcvička před prvním zápasem byla, jako obvykle po ránu, taková nemastná neslaná, ale do zápasu jsme vlítly po hlavě. První dva sety proběhly hladce, soupeřky nekladly větší odpor, dařilo se nám jak na příjmu tak na podání. Spousta es, kvalitní útok i v poli jsme makaly, no krása. Přesto začal 3. set vyrovnaně, my jsme trochu znervozněly a měly navrch spíše soupeřky. Ženská psychika jako obvykle nezklamala, jako by jsme zase dostaly strach z výhry. Na straně protihráček došlo ke zranění kotníku, nastala asi 3-minutová pauza, kterou jsme svolily kvůli zatejpování kotníku zraněné místo toho, aby došlo k okamžitému vystřídání hráčky a pokračování ve hře. Rázem jsme prohrávaly, i přes dobrý příjem jsme se neprosadily v útoku, jedna „roura“ za druhou. Naopak soupeřky jakoby ožily a v poli jim nespadlo nic, zachraňovaly obětavě míče lokty, rameny, hlavou, prostě čímkoliv. Třetí set jsme prohrály 21:25. Do 4. setu jsme nastupovaly za podpory našich mužů, kteří zajisté kvůli nám vyrazili dříve! Děkujeme! V útoku jsme opět získaly jistotu a šly si za vítězstvím. Bohužel spousta našich podání skončila v autu, ale i přesto jsme set a zápas dotáhly do vítězného konce a vyhrály 25:16.

Druhý zápas byl poměrně jednoznačný. Dařilo se nám na příjmu, Renča parádně rozdělovala nahrávky a my úspěšně zakončovaly, i přes neskutečnou bojovnost protihráček v poli. Dařil se nám útok i z „trojek“, zejména Monče a parkrát jsme měly možnost vyzkoušet si i nějaké ty signály. Sety skončily za stavu 25:13, 25:15 a 25:16.

Tuto sobotu 17.11. v 10:00 hrajeme na domácí půdě s družstvem Orel Jednota Letohrad A, proto Vás zveme na halu Na Střelnici. Rádi Vás tam uvidíme a hlavně uslyšíme.

Warning: Table './volejbal/accesslog' is marked as crashed and should be repaired query: INSERT INTO accesslog (title, path, url, hostname, uid, sid, timer, timestamp) values('', 'node/2428', '', '172.20.0.29', 0, '6u9v5tuj0etfl4f8a93at86t5nivc1qq', 0, 1713305355) in /srv/www/htdocs/volejbal/drupal/includes/database.mysql.inc on line 174