Plný počet bodů zůstal konečně doma

Vítám Vás na svitavských volejbalových stránkách. Jsem ráda, že vás můžu potěšit výsledkem 7. a 8. utkání KP I. žen TJ Svitavy - USK Pardubice 3:1 a 3:0.

Na začátku sezóny jsme se snažily nabrat trochu fyzičky a hrály jsme všechny zápasy v tieabreku. Bohužel poslední zkrácený set se nám podařilo vyhrát pouze z 50%.

A teď k posledním dvěma zápasům, které jsme sehrály v sobotu 3.11.2012 doma s USK Pardubice:

Sestava: Anežka Kovářová, Karolína Maděrová, Kristýna Šimková, Lucka Šimková, Martina Fröhdeová, Monika Šařecová, Natálie Říhová, Renata Odvárková, kapitánka Vendula Svobodová a trenér Jiří Kusý.

Nastoupily jsme do prvního zápasu a několika bodové vedení vypadalo na vítězství, ale na konci setu jsme se bály, že vyhrajeme, a nechaly jsme soupeře v klidu uhrát potřebné body k vítězství. Druhý set jsme jednoznačně vyhrály a další dva sety na konečné 3:1 po vyrovnaných bojích také.

Co nám dělalo problémy a co jsme zvládaly: Jindřiška (č.16) nám dala hodně bodů z podání, my jsme podání hodně kazily. Ulívky, které nám padaly ze začátku jsme soupeři později vychytaly. Ale největší problémy nám dělaly míče zadarmo. Na útoku se prosadily všechny hráčky.

Druhý zápas jsme vyhrály 3:0. První set byl ještě vyrovnaný, ale v druhém a třetím jsme nepustily soupeřky ke slovu, hlavně díky přímým bodům z podání, kdy při podání Vendy Svobodové v posledním setu byly soupeřky bezmocné.

Děkujeme za podporu divákům – rodičům, prarodičům, dětem, partnerům, ostatním příbuzným, kadetkám a ostatním příznivcům volejbalu.

Musím zdůraznit pro ty, co se nevypravili o tuto sobotu do haly, že soupeřky nastoupily v sukýnkách. Pravda, když pod nimi měly tepláky, vypadalo to trošku divně, ale jen v sukýnkách …. Tak příště si to nenechte ujít.

Družstvo žen se na Vás těší zase 17.11. v 10.00 hod, budeme hostit družstvo Orel Jednota Letohrad A.