Po delší době bez bodu.

První březnovou neděli jsme se vydaly poprat o body na palubovku Lanškrouna, bohužel se nepovedlo. Holt není každý den posvícení. Nutno dodat, že polovina osazenstva nebyla ve 100 % zdravotní kondici, takže tu máme jedno pochroumané rameno, 2x rozbitý prst na ruce, jeden bloknutý krk a jednu migrénu.

Do prvního zápasu nastoupila Anička na náhře, Kika na účku, Kíša s Lucou na smeči a Evka se Zdenčou na bloku. Začátek prvního setu vypadal slibně, bohužel záhy nás začal trochu zlobit příjem, a co si budeme povídat i nízký strop v tělocvičně. První set si tedy pro sebe berou domácí. Druhý set jsme podaly asi nejlepší výkon celého dne. Celý set jsme s Lanškrounem držely krok a v koncovce se nám díky skvělému výkonu celého družstva a vybojování i zdánlivě ztracených balónů podařilo set vyhrát. Srovnáváme tedy na 1:1. I třetí set vypadal od začátku nadějně, v polovině setu pak opět přišla šňůra na servisu a ztrátu už se nám nepodařilo dohnat. Inu nezbývalo než se porvat o tiebreak. Do čtvrtého setu jsme udělaly změnu a místo Kiky šla na účko Maki. Z počátku vypadalo, že tohle bude fungovat, bohužel si soupeř nakonec i na tuto sestavu našel recept a díky skvělému servisu se mu povedlo zvítězit.

TJ Svitavy : VK TJ Lanškroun 1:3

Po naší obvyklé hodinové pauze jsme posilněné vynikající buchtou od Aničky (fakt byla luxusní!) nastoupily ke druhému zápasu. Na náhře opět začala Anička, na účku tentokrát Maki, na smeči Kíša s Lucou a na bloku Evka se Zdenčou. První set byl opět až do koncovky vyrovnaný. Skvělý servis byl na obou stranách. V koncovce se bohužel soupeři podařilo odskočit a náskok si udržet, prohráváme tedy 0:1. Ve druhém setu už začínala být trochu znát únava na hřišti. V půlce setu šla místo Kíši na smeč Kika, ale i přes veškerou snahu celého družstva se nám průběh setu zvrátit nepodařilo, soupeř se tedy ujímá vedení 2:0. Ve třetím setu šla na účko zpátky Kika, na smeč místo Kíši šla Maki a na náhru Renča. Co k tomu třetímu napsat, snad jen „trápení“. Podání bylo asi to jediné, co fungovalo, bohužel jsme se ale k němu moc často nedostaly. Příjem odešel a když byl, nebyl útok. A s takovou hrou se bohužel vyhrát nedá.

TJ Svitavy : VK TJ Lanškroun 0:3

Nebudu lhát, že jsme po dnešku trochu zklamané. Ale nedá se nic dělat, příští víkend to budeme muset napravit. Po tomhle výsledku se nám Lanškroun přiblížil už jen na bod, a proto budeme příští týden potřebovat vaši podporu, abychom do tabulky přidaly body a zase trochu „utekly“. Dorazte tedy v sobotu 9.3. v 10:00 do tělocvičny ZŠ Felberova. Budeme se na vás těšit!

PS: Co se pochval týče, tak bych ráda pochválila všechny za servis (hlavně Aničku). Potom Evku a Lucku za zákroky v poli a Zdenču a Kíšu za útok.

Za Svitavy hrály: Kika Kopečná, Evka Šmejcová, Zdenča Kladivová, Renča Odvárková, Anička Loukotová, Lucka Dědková, Maki Šauerová a Terka Kissová.

Tady jen malá ukázka toho, jak se jí buchta v podání naší Kíši. :-D :-D

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll