Po podzimu druhé místo s bilancí 8 výher a 3 porážek

V neděli 30. listopadu jsme pro tento rok zakončili krajský přebor opět v České Třebové, tentokrát u Sokoů II v hale na Nádražní. Čekaly nás pouze dvě utkání (jedno již předehráno) a to s Chocní a domácími borci. Naše sestava pro toto období kompletní (chyběl pouze Matěj Novák - již sundaná sádra). Jedním z cílů bylo rovněž zkoušet 2 varianty sestavy na pohár.

V úvodním zápase nás čekala Třebová, a to bez svého elitního nahravače. I z těchto důvodů se hra více vyrovnala a my byli zdatnějším soupeřem, než v předchozích duelech. Bohužel se nedařil tentokrát hlavně druhý míč, potažmo útok ze všech sledů, kde jsme byli více než nedůrazní. Naopak jsme se mohli spolehnout na servis (Laso). Bohužel to nestačilo (sety 20 a 22). Odehráno v sestavě: Siekiera L. (N), Siekiera F. (U), Simon, Kladivo (oba B), Hlaváček, Provazník (oba S).

V druhém duelu si naši kluci snadno pohráli s Chocní a jednoznačně zvítězili 2:0 (13,14), kdy se výrazně zlepšila souhra Lukáše se Štěpánem. Výborně si na pozici diagonálního hráče vedl Vojta Švihel. Odehráno v sestavě: Siekiera L. (N), Siekiera F. ,Simon (oba B), Hlaváček, Provazník (oba S), Švihel V (U).

Další kolo v naší hale 17. ledna. Síly rozděleny tak, že druhé místo nám zůstane až do konce soutěže. Chceme tedy víc potrápit lídra. To je náš cíl.

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll